ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Przy zielonych stołach

Email Drukuj PDF

Czwarty turniej tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym, który odbył się w niedzielę 27 marca, tym razem odbył się w mniej licznej obsadzie jednak i tak nie był pozbawiony wielu interesujących i zaciętych pojedynków. Ostatecznie w indywidualnych zmaganiach open najlepszy okazał się Cezary Domagalski, który w finale uporał się z Mariuszem Dydo. Z kolei w deblu triumfował duet Kamil Gołębiowski/Rafał Piwoński pokonując w decydującej rozgrywce Radosława Poświatowskiego i Piotra Bociana.
Kolejny turniej odbędzie się 10 kwietnia jak zwykle od godz. 10.00 w gościnnych progach ZSO nr 1 im. KEN w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Trzecie spotkanie przy szachownicach

Email Drukuj PDF

W sobotę 26 marca odbył się trzeci turniej w ramach Otwartego Grand Prix Puław 2022 w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Woś Barbara, Woś Amelia, Niezbecki Marek, Kopiński Piotr i Taracha Tadeusz.
Kolejny turniej zaplanowany jest na 23 kwietnia i będą to Otwarte Mistrzostwa Puław w szachach. Początek imprezy od godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Tenisiści po raz trzeci

Email Drukuj PDF

W niedzielę 20 marca odbył się trzeci turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Podobnie jak poprzedni rywalizowano praktycznie we wszystkich kategoriach, a w poszczególnych grupach najlepsi okazali: Kamil Gołębiowski (16-39 lat i open), Radosław Poświatowski (40-55 lat), Andrzej Bichta (56 lat i starsi) oraz Mariusz Dydo i Tomasz Ciurkowski w deblu. Warto też wspomnieć o sukcesie Ryszarda Zawadzkiego, który po raz pierwszy (po ładnych kilku latach startów) wystąpił w finale grupy wiekowej 40-55 lat.
Kolejny turniej odbędzie się już 27 marca od godz. 10.00, tradycyjnie na obiektach ZSO nr 1 im. KEN w Puławach, a rywalizacja toczyć się będzie w grupie do 16 lat oraz w indywidualnym i deblowym turnieju open.

Więcej…
 

Tenis stołowy o tydzień później

Email Drukuj PDF

UWAGA!!! Zarząd PTKKF informuje, że ze względów lokalowych zaplanowany na 13 marca turniej o Grand Prix Puław w tenisie stołowym zostaje przeniesiony na 20 marca. Godziny rozpoczęcia i miejsce rozgrywania zawodów pozostają niezmienione.

 

Tenisowy maraton z triumfem przedstawiciela Ekstraklasy

Email Drukuj PDF

W minioną niedzielę 27 lutego odbył się drugi turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym i zgromadził na starcie 39 zawodników z kilku województw i po raz kolejny możemy uznać nasz cykl w pełni za ogólnopolski. Natomiast z powodu, że tym razem rywalizowano we wszystkich kategoriach wiekowych oraz indywidualnych i deblowych zmaganiach open cały turniej trwał zdecydowanie ponad osiem godzin. Jednak nie był to nudny czas, gdyż rywalizacja stała na naprawdę niezłym poziomie, a gwiazdą imprezy zgodnie z oczekiwaniami okazał się ocierający się o kadrę narodową Przemysław Walaszek reprezentujący na co dzień czołowy klub ekstraklasy Energia Manekin Toruń. Triumfował on w grupie wiekowej (16-39) w open oraz w deblu, gdzie wystąpił w parze z wywodzącym się z Gdaniska, ale podczas studiów reprezentującym LOB Dęblin,  Mariuszem Wołowieckim. I choć jego zwycięstwa były dość przekonujące to jednak w zmaganiach finałowych, a zwłaszcza w deblu kilka kropel potu musiał uronić.
W pozostałych grupach najlepsi okazali się Radosław Poświatowski (40-55 lat) i Bogdan Grzybek (56 lat i starsi).
Kolejny turniej odbędzie się 13 marca od godz. 10.00, tradycyjnie na obiektach ZSO nr 1 im. KEN w Puławach.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości