ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Przy szachownicy

Email Drukuj PDF

Październikowy turniej szachowy w ramach Grand Prix Puław 2020 odbył się tradycyjnie w Młodzieżowym Domu Kultury, a w poszczególnych grupach triumfowali: Nel Łaszcz (do 10 lat), Paulina Bronisz (kobiety), Jan Taracha (juniorzy) i Radosław Brzozowski (seniorzy).
Kolejne spotkanie 21 listopada.

Więcej…
 

Kolarze zakończyli sezon

Email Drukuj PDF

W sobotę 10 października z udziałem prawie 50 zawodników odbył się IV (zamykający sezon) wyścig tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Przy sprzyjającej pogodzie na bardzo urozmaiconej technicznie trasie i po emocjonującej walce w poszczególnych grupach triumfowali: Julita Mączka (do 10 lat), Zmysłowska Magdalena (kobiety), Beda Franciszek (do 10 lat), Chabros Dawid (11-14 lat), Rozpędowski Mateusz (15-17 lat), Wyczółkowski Paweł (18-30 lat) i Marek Kulki (31 lat i starsi).

Więcej…
 

Kolejny raz przy stołach

Email Drukuj PDF

W niedzielę 4 października odbył się kolejny turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem 28 zawodników rywalizowało w kategoriach wiekowych oraz deblowym turnieju open. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Celiński Mateusz (do 15 lat), Gołębiowski Kamil (16-39 lat), Cyrankiewicz Mariusz (40-55 lat), Taczalski Marek (56 lat i starsi) oraz Gołębiowski Kamil/Taczalski Marek (debel).
Kolejny turniej 25 października. Zapraszamy !!!  

Więcej…
 

Po raz XXIX o Puchary

Email Drukuj PDF

W minioną sobotę, 26 września już po raz XXIX odbył się Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego (przeniesiony z oczywistych względów z czerwca), drużynowy o Puchar Przewodniczącej Rady Miasta Puławy i indywidualny o Puchar Prezesa PTKKF, będący za razem finałem zmagań tegorocznej akcji „Aktywność fizyczna-łatwiejsze życie” w naszym województwie. W zmaganiach zespołowych wystąpiło 7 ekip (niestety nie dojechały drużyny z Bełżyc i dwie z Chełma, które uzyskały awans we wcześniejszych eliminacjach). Ostatecznie w tej rywalizacji najlepsza okazała się ekipa występująca jako KTS Wola Osowińska, a obok niej na podium stanęli reprezentanci LOB Dęblin i Topspin Kurów II. Zawodnicy triumfatora zmagań zespołowych zdominowali również turniej indywidualny. Najlepszy okazał się Marcin Grzyb (Adamów) przed Marianem Wardzyńskim (Biała Podlaska)  i Robertem Baranem (Lubartów).
Na zakończenie imprezy wszystkie drużyny i najlepsza „szóstka” w zmaganiach indywidualnych nagrodzona została okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, co możliwe było dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, którym tą drogą składamy serdeczne podziękowania.

Więcej…
 

Kolejne szachy

Email Drukuj PDF

W sobotę 12 września odbył się kolejny turniej w ramach tegorocznego Grand Prix Puław w szachach. Zawody odbyły się tradycyjnie w systemie 5-rundowym i ostatecznie w poszczególnych grupach triumfowali: Woś Barbara (do 10 lat), Bronisz Paulina (kobiety), Kopiński Piotr (juniorzy), Siedliski Daniel (seniorzy).
Kolejny turniej odbędzie się 10 października. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości