ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Przy zielonych stołach

Email Drukuj PDF

W niedzielę 23 października odbył się przedostatni eliminacyjny turniej w ramach tegorocznego Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w poszczególnych grupach wiekowych oraz w indywidualnym i deblowym turnieju open. A w poszczególnych grupach triumfowali: Aleksandra Zgierska (16-39 lat), Artur Zając (40-55 lat), Mirosław Łata (56 lat i starsi), Emil Matraszek (open) o raz Mariusz Dydo/Robert Kalita (debel)
Kolejny turniej odbędzie się w niedzielę 20 listopada od godz. 10.00 tradycyjnie w ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Szachowe zmagania

Email Drukuj PDF

W sobotę 22 października odbył się X turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach, a w poszczególnych kategoriach triumfowali: Woś Barbara, Smyrgała Martyna, Smyrgała Bartosz, Witczak Hubert i Taracha Tadeusz.
Kolejny turniej odbędzie się 19 listopada, jak zwykle w MDK-u od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Słoneczne zakończenia sezonu kolarskiego

Email Drukuj PDF

W minioną sobotę 8 października odbył się szósty, a zarazem ostatni wyścig tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Na szczęście, zgodnie z  nie łatwym zamówieniem, po ostatniej paskudnej aurze, impreza odbyła się przy pięknej słonecznej pogodzie, a zawodnicy rywalizowali na bardzo urozmaiconej i ciekawej trasie. Ostatecznie w poszczególnych grupach triumfowali: Julia Wróblewska, Wiktoria Wójcik, Leon Sztembis, Michał Szulowski, Dawid Nowaczek, Karol Mrowiec i Tomasz Bala. Na zakończenie imprezy poza tradycyjnym zakończeniem z pocharami i medalami odbyło się również uroczyste podsumowanie tegorocznego sezonu podczas, którego triumfatorzy nagrodzeni zostali okazałymi pucharami, co możliwe było dzięki wsparciu z budżetu Miasta Puławy. Co ciekawe jak dowiedzieliśmy się od, co bardziej dociekliwych uczestników, którzy startują od lat praktycznie w całym kraju skończyliśmy XXIX nieprzerwany nigdy sezon naszego cyklu. Czyli w przyszłym roku jak nam się uda będziemy obchodzić nie tak mały jubileusz. Co prawda nie śledziliśmy tego tak dokładnie, ale jak twierdzą inni jesteśmy najstarszym ciągłym cyklem w kolarstwie MTB w Polsce i jak my zaczynaliśmy to nawet nasi najstarsi uczestnicy w grupie 36 lat i starsi byli w wieku „pampersowym”. Chol…ra prowadzimy to od początku, czyli robimy się naprawdę starzy, choć tak naprawdę wcale się tak nie czujemy i miejmy nadzieję zapraszamy na kolejny sezon 2023 już w maju przyszłego roku. Głowa do góry i do przodu z Puławskim TKKF na szlakach rowerowych.

Więcej…
 

Tenis po raz kolejny

Email Drukuj PDF

W niedzielę 2 października odbył się kolejny turniej w ramach Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w poszczególnych grupach wiekowych oraz w indywidualnym turnieju open. Na uwagę zasługuje fakt, że w zmaganiach open najlepsza okazała się Aleksandra Zgierska z Lubartowa, która w zmaganiach w kategorii wiekowej zajęła dopiero 4 miejsce i potem się rozkręciła. A w poszczególnych grupach wiekowych triumfowali: Tomasz Włodarczyk, Radosław Poświatowski i Mirosław Łata.
Kolejny turniej odbędzie się w niedzielę 23 października od godz. 10.00 tradycyjnie w ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Wrześniowe szachy

Email Drukuj PDF

W sobotę 24 września odbył się IX turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach, a w poszczególnych kategoriach triumfowali: Woś Barbara, Woś Amelia, Niezbecki Marek, Król Mateusz i Tadeusz Taracha.
Kolejny turniej odbędzie się 22 października, jak zwykle w MDK-u od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości