ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Ruszyły zapisy na Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły 2020

Email Drukuj PDF

UWAGA!!! Ruszyły zapisy do Ogólnopolskich Biegów o Błękitną Wstęgę Wisły, które odbędą się 3 maja 2020. Zapisy przyjmowane są pod poniższym linkiem:

https://dostartu.pl/ogolnopolskie-uliczno-przelajowe-biegi-o-blekitna-wstege-wisly-v4498

Jednocześnie informujemy, że Regulamin tegorocznej edycji imprezy umieściliśmy w Menu po lewej stronie w sekcji Regulaminy/Biegi

 

Odwołujemy imprezy!!!

Email Drukuj PDF

Zarząd puławskiego TKKF informuje, że w związku z epidemią koronawirusa i zamknięciem obiektów sportowych wszystkie zaplanowane na najbliższy czas imprezy TKKF zostają odwołane. O wszelkich zmianach będziemy informowali na bieżąco.

 

Przy zielonych stołach

Email Drukuj PDF

Prawie 40 zawodników wzięło udział w trzecim turnieju tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym, który się odbył w niedzielę 8 marca. Tym razem rywalizowano we wszystkich grupach wiekowych oraz indywidualnym turnieju open. W poszczególnych grupach triumfowali: Serafin Gabriela (do 15 lat), Gołębiowski Kamil (16-39 lat i open), Poświatowski Radosław (40 – 55 lat) i Taczalski Marek (56 lat i starsi).
Kolejny turniej zaplanowany jest na niedzielę 29 marca. Początek jak zwykle o godz. 10.00 w ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach. Zapraszamy.

Więcej…
 

Mistrzowie wyłonieni

Email Drukuj PDF

W sobotę 7 marca odbyły się Otwarte Mistrzostwa Puław na rok 2020 w szachach w których udział wzięło prawie 50 zawodników. Tym razem rywalizacja w przeciwieństwie do turniejów Grand Prix toczyła się w systemie 7–rundowym i po kilku godzinach zmagań w poszczególnych grupach triumfowali: Woś Amelia (dziewczęta, Bronisz Paulina (kobiety), Niezbecki Marek (Chłopcy), Kopiński Piotr (juniorzy) i Seredyn Dominik (seniorzy).
Kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 2020 odbędzie się w sobotę 4 kwietnia tradycyjnie od godz. 10.00 w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury, ul. Sieroszewskiego 4 w Puławach.

Więcej…
 

Zaległości wyrównane

Email Drukuj PDF

W miniony piątek 6 marca odbyły się dwa zaległe spotkania w ramach Puławskiej Ligi Koszykówki TKKF i w obu nich wystąpiła ekipa TKKF Chemik. Najpierw ambitnie walczyli, przynajmniej do połowy trzeciej kwarty, z Comao Sportowe Puławy, by jednak doznać porażki 53 – 70. Później do przerwy toczyli wyrównany pojedynek z Pogonią, lecz po zmianie stron całkowicie zdominowali rywala, a wielki w tym udział miał Marcin Franas zdobywając 45 punktów. Trzeba też odnotować, że w meczu tym trafił 13 „trójek” na co najmniej 80% skuteczności, co jeśli nie jest rekordem to na pewno jednym z najlepszych osiągnięć w 40-letniej historii ligi.
W piątek 13 marca (nie wierzymy w pecha) odbędzie się ostatnia kolejka sezonu po której odbędzie się uroczyste zakończenie ligi. Rozkład jazdy: 18.00 Pulawian Wurst – TKKF Chemik Young; 19.00 Comao Sportowe Puławy – Pogoń; 20.00 TKKF Chemik – Old Team.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości