ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Siatkarze na start

Email Drukuj PDF

Wakacje to w kalendarzu imprez puławskiego TKKF miejsce dla siatkówki plażowej. Tegoroczne zmagania rozpoczniemy już w pierwszą niedzielę lipca (02.07). Zapraszamy na boiska w ośrodku rekreacyjno-wypoczynkowym w Wólce Profeckiej. Początek rywalizacji o godzinie 10.

 

Szachiści na półmetku

Email Drukuj PDF

W sobotę 17 czerwca odbył się kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław w szachach. W imprezie wzięło udział prawie 30 uczestników, a w poszczególnych grupach triumfowali: Małgorzata Maj, Paweł Szymanek i Tadeusz Taracha. Kolejne spotkanie 29 lipca.

Więcej…
 

Kolarze po raz trzeci

Email Drukuj PDF

W sobotę 10 czerwca odbyła się trzecia edycja tegorocznego Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Podobnie jak poprzednim razem zawodnicy rywalizowali na urozmaiconej trasie na dystansie od 3.5 do ponad 25km w zależności od kategorii wiekowej. W poszczegolnych grupach triumfowali: Anita Soleniec, Julia Jusiak, Krzysztof Rogulski, Jakub Skalecki, Adrian wawer, Szymon Skrzypczak i Marek Kulik. Kolejne zmagania w sobotę 8 lipca. Zapraszamy!!!.

Więcej…
 

Po raz XXV

Email Drukuj PDF

W niedzielę 4 marca odbyła się XXV już edycja Ogólnopolskiego Turnieju tenisa stołowego o Puchary Przewodniczącej Rady Miasta Puławy (drużynowo) i Prezesa PTKKF (indywidualnie). W zmaganiach drużynowych, w stawce 10,  najlepsza okazała się ekipa Chełma I przed Sygnałem Lublin i drugim zespołem Chełma. Z kolei w rywalizacji indywidualnej triumfował Robert Baran przed Wojciechem Łatyńskim i Marcinem Kaznowskim.
Teraz w zmaganiach tenisa stołowego nastąpi przerwa do września.

Więcej…
 

Teraz wakacje

Email Drukuj PDF

W niedzielę 21 maja odbył się ostatni przed wakacyjną przerwą turniej tenisa stołowego w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław 2017. Tym razem w poszczególnych kategoriach triumfowali: Maciej Pawlonka (gr. Młodzieżowa); Łukasz Chudzik (18 – 39 lat), Leszek Gawidziel (40 – 55 kat); Bogdan Grzybek (56 lat i starsi) oraz Łukasz Chudzik i Leszek Gawidziel (debel).

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 227 gości