ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Szachy w innym terminie

Email Drukuj PDF

Uwaga!!! Ze względów od nas niezależnych (zamknięty Młodzieżowy Dom Kultury-przerwa urlopowa), turniej w ramach Grand Prix Puław 2021 w szachach, który miał odbyć się 10 lipca zostaje odwołany i przeniesiony na inny termin. Nowa data rozegrania turnieju zostanie podana na naszej stronie w późniejszym terminie.

 

Królewska gra

Email Drukuj PDF

W sobotę, 19 czerwca odbył się kolejny, piąty już turniej w ramach Grand Prix Puław 2021 w szachach  . Warto odnotować, że w całej stawce uczestników najlepszy wynik odnotowała Paulina Bronisz (triumfatorka klasyfikacji kobiet), drugi Hubert Witczak (najlepszy w stawce juniorów), a dopiero trzeci Robert Błaziak zwycięzca zmagań seniorów. W pozostałych grupach najlepsi okazali się: Martyna Smyrgała (dziewczęta do 12 lat) i Marcel Ochalski (chłopcy do 12 lat).
Kolejny turniej odbędzie się w sobotę 10 lipca w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. Start o godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Pora na wakacje

Email Drukuj PDF

W sobotę 19 czerwca odbył się czwarty, a zarazem ostatni przed wakacyjną przerwą turniej w ramach Otwartego Grand Prix Puław 2021 w tenisie stołowym. W imprezie rywalizowano w indywidualnym i deblowym turnieju open, co przy panujących upałach nie było rzeczą najłatwiejszą. Ostatecznie w grze pojedynczej najlepszy okazał Kamil Gołębiowski, a w zmaganiach duetów Mariusz Dydi i Tomasz Ciurkowski.
Kolejny turniej zaplanowany jest na 5 września i mamy wielką nadzieję, że żadna „korona” nam tego nie storpeduje.
Do zobaczenia i zapraszamy!!!

Więcej…
 

Tenisiści po raz kolejny

Email Drukuj PDF

W minioną niedzielę 13 czerwca odbył się kolejny turniej w ramach Otwartego Grand Prix Puław 2021 w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w „dorosłych” grupach wiekowych oraz w indywidualnym i deblowym turnieju open. Po raz kolejny w ostatnim czasie za „gwiazdy” robili Kamil Gołębiowski i Marek Taczalski. Razem wygrali debla, a pierwszy z nich dodatkowo triumfował w indywidualnym turnieju open oraz grupie 16 – 39 lat. Z kolei drugi okazał się najlepszy w kategorii 56 lat i starsi. Natomiast w kategorii 40 – 55 lat najlepszy okazał się Sylwester Jasiocha.
Kolejne spotkanie już za niespełna tydzień, nietypowo w sobotę 19 czerwca. Wtedy rywalizacja odbędzie się w grupie do 15 lat oraz deblowym i indywidualnym turnieju open. Zawody tradycyjnie zaczynają się o godz. 10.00 w ZSO nr 1 im. KEN, ul. Kaniowczyków w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Kolarze po raz drugi

Email Drukuj PDF

Prawie 50 uczestników wzięło udział w kolejnej edycji Grand Prix Puław 2021 w kolarstwie MTB, a co ważniejsze, poza delikatnym wiosennym deszczykiem, ominęły nas zapowiadane na czas trwania imprezy burze. Po raz kolejny potwierdziło się, że naprawdę licznie obsadzone są dwie kategorie: chłopców do 10 lat i panów (którą sami nazywają „grupą śmierci” ) 31 lat i starsi, gdzie na średnio 25 km dystansie jazda jest za każdym razem naprawdę dość ostra i naprawdę mila dla oka. Tym razem w poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się: Klaudia Soleniec, Franciszek Beda (do 10 lat), Rzechuła Jakub (11 – 14 lat), Dawid Nowaczek (15-17 lat), Kamil Grenda (18-30 lat) i Marek Kulik (31 lat i starsi).
Na kolejne spotkanie zapraszamy 17 lipca, podobnie jak tym razem (remont skateeparku, choć już chyba na finiszu, nadal trwa) na plac leśny za Hospicjum i SP 6 w Puławach, gdzie zlokalizowany jest start i meta oraz biuro zawodów, a miejsca parkingowe znajdują się na terenie SP 6 od strony boisk i hali sportowej. Mamy nadzieję, że następnym razem uczestników będzie jeszcze więcej i będzie jeszcze weselej zwłaszcza ze względu na reakcje rodziców i dziadków w najmłodszych kategoriach. Na koniec taka nasza mała prośba do rodziców (oczywiście w formie żartu): przemyślcie przed zgłoszeniem w którym roku na świecie pojawiły się wasze dzieci to naprawdę ułatwia przeprowadzenie zawodów, drogie mamy, a wy to powinniście wiedzieć najlepiej.
Nie odbierajcie tego w formie złośliwości tylko żartu bo taki jest zamysł tego zapisu i bądźcie jak  najczęściej na naszych imprezach. (błagam bez ulubionego w Polsce hejtu bo to po prostu żart).

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości