ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Mistrzowskie ściganie

Email Drukuj PDF

 

W sobotę 9 września odbyły się Mistrzostwa Puław 2017 w kolarstwie MTB. Uczestnicy w zależności od kategorii rywalizowali na dystansach od ok. 5km do prawie 30 km w urozmaiconym i trudnym terenie. W poszczególnych grupach tytuły mistrzowskie zdobyli: Matylda Wiejak, Ewelina Obara, Franciszek Beda, Kamil Pryk, Adrian Wawer, Filip Matyjaszczyk i Marek Kulik.
Ostatnim akcentem tegorocznego sezonu będzie wyścig zaplanowany na 15 października, po którym odbędzie się generalne podsumowanie sezonu 2017. Serdecznie zapraszamy.

Więcej…
 
 

Mistrzostwa na zakończenie

Email Drukuj PDF

 

Ostatnim akcentem tegorocznego sezonu siatkówki plażowej były rozegrane w sobotę 26 sierpnia, Otwarte Mistrzostwa Puław. W rywalizacji panów najlepsi okazali się Tobiasz Kaniewski i Mateusz Furtak, wśród pań triumfowały Kaja Patkowska i Klara Gumienik, a w zmaganiach duetów mieszanych bezkonkurencyjni okazali się Klara Gumienik i Dariusz Kiljan.

Więcej…
 

Szachiści po raz ósmy

Email Drukuj PDF

W sobotę 19 sierpnia 22 uczestników wzięło udział w kolejnym turnieju w ramach Grand Prix Puław 2017 w szachach. Tym razem w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Natalia Maj, Damian Bronisz i Tadeusz Taracha. Kolejne spotkanie 16 września od godz. 10.00 w Galerii Zielonej w Puławach.

Więcej…
 

Tradycyjne granie na wysokim poziomie

Email Drukuj PDF

Już po raz XIV wspomogliśmy Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „PA-KT” w organizacji, tym razem, Ogólnopolskiego Turnieju tenisa stołowego osób poruszających się na wózkach. W imprezie wzięło udział  24 zawodników i zawodniczek z 5 województw, a o jego randze najlepiej świadczy fakt, że w szranki stanęło kilku reprezentantów Polski (m.in. medalistów mistrzostw świata), którzy zgodnie z oczekiwaniami okazali się najlepsi w męskich zmaganiach w grupie paraplegii.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 117 gości