ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Bełżyce rządzą

Email Drukuj PDF

Drugi turniej w ramach Grand Prix Puław 2018 w tenisie stołowym odbył się w niedzielę 11 lutego, a rywalizacja odbywała się w indywidualnych i deblowych zmaganiach open. W obu turniejach tym razem pierwsze skrzypce grali zawodnicy CKFiS Bełżyce. Jacek Kołodziejczyk zwyciężył w zmaganiach indywidualnych oraz w deblu w duecie z Janem Plisem. Z kolei Miłosz Plewik dwukrotnie stawał na drugim stopniu podium (w deblu razem z Dominikiem Maciągiem). Natomiast trzecie miejsca przypadły puławianom: Leszkowi Gawidzielowi i parze Radosław Poświatowski/Piotr Bocian.

Więcej…
 
 

Maraton na początek

Email Drukuj PDF

W niedzielę 21 stycznia odbył się pierwszy turniej w ramach Grand Prix Puław 2018 w tenisie stołowym. Na starcie inauguracyjnej imprezy stanęło ponad 40 zawodników, a ze względu na fakt, że rywalizacja odbywała się w trzech „dorosłych” kategoriach wiekowych i dodatkowo w deblowym i indywidualnym turnieju open zmagania trwały ponad 8 godzin. Prawdziwym królem polowania okazał się Jacek Kołodziejczyk zwyciężając w grupie wiekowej (18-39 lat) turnieju open oraz w deblu w duecie z Janem Plisem. W pozostałych grupach triumfowali Leszek Gawidziel (40-55 lat) i Andrzej Głodek (56 lat i starsi).

Więcej…
 

Chemik na fali

Email Drukuj PDF

Po serii trzech porażek, tym razem zawodnicy Chemika odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu pokonując Pogoń. W drugim meczu liderująca A.R. Altra bez większych problemów uporała się z Bankiem Spółdzielczym.

Więcej…
 

Szachiści znów walczą

Email Drukuj PDF

Prawie 30 zawodników stanęło na starcie inaugurującego sezon szachowy 2018, turnieju. Rywalizacja podobnie jak w latach poprzednich odbywać się będzie w trzech grupach, kobiety, juniorzy i seniorzy. Tym razem triumfami w poszczególnych kategoriach mogą się pochwalić: Paulina Bronisz, Filip Węgrzynowicz i Dominik Seredyn.
Kolejny turniej odbędzie się 24 lutego od godz. 10.00 w Galerii Zielonej w Puławach.
Pełny rozkład jazdy na rok 2018 w dziale terminarze.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości