ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Pompowali, aż miło

Email Drukuj PDF

W sobotę 10 kwietnia w siłowni Ogniska TKKF Relax mieszczącej się w Puławach przy ul. Niemcewicza 3 odbyła się kolejna edycja Otwartych Mistrzostw Puław w robieniu pompek. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wagowych i ich triumfatorzy osiągnęli naprawdę przyzwoite wyniki: Sylwester Uciński 130 powtórzeń (kat. 70 kg.), Paweł Sadurski 150 powtórzeń (kat. 90 kg.) i Andrzej Kaniowski 85 powtórzeń (kat. +90 kg). Wielkie słowa uznania należą się zwłaszcza dwóm ostatnim panom biorąc pod uwagę, że są już zdecydowanie po „40”. Jest to mała laurka dla nich i mały przytyk dla ich zdecydowanie młodszych rywali, jednak mówimy to tylko oczywiście w żartach.
W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować Miastu Puławy z którego budżetu impreza została dofinansowana i mogła w ogóle dojść do skutku.

Więcej…
 

Ważna informacja dla szachistów!

Email Drukuj PDF

UWAGA!!! Wszystkich szachistów informujemy, że zaplanowane na 23 kwietnia szachowe Mistrzostwa Puław odbędą się w ZSO nr 1 im. KEN w Puławach, ul. Kaniowczyków, a nie jak planowano w MDK-u.

 

Przy zielonych stołach

Email Drukuj PDF

Czwarty turniej tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym, który odbył się w niedzielę 27 marca, tym razem odbył się w mniej licznej obsadzie jednak i tak nie był pozbawiony wielu interesujących i zaciętych pojedynków. Ostatecznie w indywidualnych zmaganiach open najlepszy okazał się Cezary Domagalski, który w finale uporał się z Mariuszem Dydo. Z kolei w deblu triumfował duet Kamil Gołębiowski/Rafał Piwoński pokonując w decydującej rozgrywce Radosława Poświatowskiego i Piotra Bociana.
Kolejny turniej odbędzie się 10 kwietnia jak zwykle od godz. 10.00 w gościnnych progach ZSO nr 1 im. KEN w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Trzecie spotkanie przy szachownicach

Email Drukuj PDF

W sobotę 26 marca odbył się trzeci turniej w ramach Otwartego Grand Prix Puław 2022 w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Woś Barbara, Woś Amelia, Niezbecki Marek, Kopiński Piotr i Taracha Tadeusz.
Kolejny turniej zaplanowany jest na 23 kwietnia i będą to Otwarte Mistrzostwa Puław w szachach. Początek imprezy od godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Tenisiści po raz trzeci

Email Drukuj PDF

W niedzielę 20 marca odbył się trzeci turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Podobnie jak poprzedni rywalizowano praktycznie we wszystkich kategoriach, a w poszczególnych grupach najlepsi okazali: Kamil Gołębiowski (16-39 lat i open), Radosław Poświatowski (40-55 lat), Andrzej Bichta (56 lat i starsi) oraz Mariusz Dydo i Tomasz Ciurkowski w deblu. Warto też wspomnieć o sukcesie Ryszarda Zawadzkiego, który po raz pierwszy (po ładnych kilku latach startów) wystąpił w finale grupy wiekowej 40-55 lat.
Kolejny turniej odbędzie się już 27 marca od godz. 10.00, tradycyjnie na obiektach ZSO nr 1 im. KEN w Puławach, a rywalizacja toczyć się będzie w grupie do 16 lat oraz w indywidualnym i deblowym turnieju open.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości