ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Ruszyła plażówka

Email Drukuj PDF

W minioną niedzielę zainaugurowaliśmy tegoroczny sezon siatkówki plażowej. Na boiskach zlokalizowanych w puławskiej Marinie do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów z Puław, Lublina, Nałęczowa, Świdnika i Warszawy. Po kilku godzinach niejednokrotnie zaciętej rywalizacji najlepsi okazali się Krzysztof Gontarz i Mateusz Bartkiewicz, którzy w finale pokonali 2 – 0 Adama Chrzanowskiego i Mariusza Muchę. Jako ciekawostkę można dodać, że zwycięzcy niedzielnych zmagań również przed rokiem triumfowali w imprezie inauguracyjnej.
Kolejny turniej odbędzie się już w najbliższą sobotę20 lipca od godz. 10.00 tradycyjnie w puławskiej Marinie. Serdecznie zapraszamy.

Więcej…
 

Kolarze po raz trzeci

Email Drukuj PDF

Kolejny wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 13 lipca i w końcu odbył się w praktycznie idealnych warunkach dla zawodników. Ostatecznie w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Matylda Wiejak, Wiktoria Wójcik, Piotr Cywiński, Mateusz Mazurek i Marek Kulik.
Następna impreza odbędzie 3 sierpnia od godz. 9.30, dorosłe grupy wiekowe. Miejscem zbiórki i biura zawodów będzie Skatepark przy ul. Niemcewicza w Puławach.

Więcej…
 

Szachowe zmagania

Email Drukuj PDF

W sobotę 29 czerwca odbył się VII turniej Grand Prix Puław 2019 w szachach, a w poszczególnych grupach triumfowali: Amelia Woś, Jan Taracha i Zdzisław Machniewski.
Kolejne spotkanie przy szachownicach w sobotę 17 sierpnia o godz. 10.00 tradycyjnie w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Zapraszamy.

Więcej…
 

Walczyli z żarem z nieba i komarami

Email Drukuj PDF

Drugi wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 15 czerwca i postawił przed uczestnikami bardzo trudne wyzwania. Obok wymagającej trasy i dystansu do pokonania, doszedł lejący się z nieba ponad 30 stopniowy żar i istna plaga komarów, która towarzyszyła uczestnikom na całej leśnej trasie. Choć to ostatnie z pewnością dopingowało ich do szybszej jazdy. Dlatego też wyrażamy wielkie uznanie dla wszystkich uczestników imprezy. Ostatecznie w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Matylda Wiejak, Zuzanna Wieczorek, Franciszek Beda, Mateusz Mazurek, Filip Matyjaszczyk i Grzegorz Orzeł.
Następna impreza odbędzie 13 lipca od godz. 9.30, dorosłe grupy wiekowe. Pozostałe nie wcześniej jak o godz. 10.45. Ze względu na planowaną przebudowę boisk w SP 6 miejscem zbiórki będzie Skatepark przy ul. Niemcewicza w Puławach, jednak prosimy śledzić naszą stronę gdyby zmuszeni bylibyśmy do zmiany również tej lokalizacji.

Więcej…
 

Szach mat

Email Drukuj PDF

W sobotę 8 czerwca odbył się VI turniej Grand Prix Puław 2019 w szachach. Na starcie imprezy stanęło 20 zawodników, a w poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz, Piotr Kopiński i Robert Błaziak. Kolejne spotkanie przy szachownicach już w sobotę 29 czerwca o godz. 10.00 tradycyjnie w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Zapraszamy.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości