ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

UWAGA!!! ZMIANY TERMINÓW!!!

Email Drukuj PDF

Informujemy, że ze względu na konieczność przeprowadzenia matur próbnych w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej przesunięciu na inne terminy ulegają dwie imprezy organizowane przez puławski TKKF:

- inauguracja Ligi Koszykówki zostaje przesunięta z 1 na 8 grudnia (zestaw par i godziny rozpoczęcia meczów pozostają bez zmian)

- turniej tenisa stołowego w ramach Grand Prix Puław zostaje przesunięty z 3 na 10 grudnia (kategorie i godziny rozpoczęcia pozostają bez zmian).

 

Tenisiści po raz przedostatni

Email Drukuj PDF

Przedostatni turniej eliminacyjny tegorocznej edycji Grand Prix Puław 2017 w tenisie stołowym odbył się w niedzielę 11 listopada. W poszczególnych grupach triumfowali: Dawid Koral (grupa młodzieżowa), Marcin Grzyb (18-39 lat i open), Leszek Gawidziel (40 – 55 lat), Bogdan Grzybek (56 lat i starsi).

Więcej…
 

Siłacze na start

Email Drukuj PDF

Prawie 30 zawodników wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach Puław 2017 w trójboju siłowo-sprawnościowym jakie odbyły się w minioną niedzielę, 19 listopada. Impreza składała się z trzech konkurenci: wyciskania sztangi leżąc, podciągania na drążku i uginaniu ramion na poręczach. W poszczególnych kategoriach wagowych najlepsi okazali się: Grzegorz Kucharuk, Dominik Ogonowski, Piotr Kandafer (uznany za najlepszego zawodnika imprezy), Paweł Sadurski i Maciej Strzelecki.

Więcej…
 

Zaproszenie na Mistrzostwa Puław!!!

Email Drukuj PDF

W imieniu Puławskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej i Ogniska TKKF Relax zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Puław w trójboju sprawnościowo-siłowym, które odbędą się w niedzielę 19 listopada w siłowni TKKF mieszczącej się przy ul. Niemcewicza 3 w Puławach.  Start zawodów o godz. 12.00, waga zawodników godz. 11.30. Impreza składać się będzie z trzech konkurencji: wyciskanie sztangi na ławeczce, podciąganie na drążku i pompki na poręczach. Zawody rozgrywane będą w pięciu kategoriach wagowych: 70kg, 80kg, 90kg, 100 kg i +100kg.
Zapraszamy!

 

Biegi Niepodległości 2017 - wyniki

Email Drukuj PDF

Reprezentujący Centrum Eksportu Klementowice Andrzej Starzyński został zwycięzcą biegu głównego XXVIII Ogólnopolskich Biegów Niepodległości, które odbyły się w Puławach 05.11.2017. W rywalizacji kobiet wygrała Oksana Okseniuk z Łucka. Poniżej, w pliku pdf, prezentujemy komunikat końcowy i szczegółowe wyniki tegorocznej imprezy.

- komunikat końcowy i szczegółowe wyniki XXVIII Ogólnopolskich Biegów Niepodległości, Puławy 05.11.2017

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 138 gości