ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Po raz XXIX

Email Drukuj PDF

W niedzielę 19 września odbyła się XXIX edycja Ogólnopolskiego drużynowego i indywidualnego turnieju tenisa stołowego o Puchar Prezesa PTKKF, która była za razem finałową rozgrywką prowadzonej wspólnie z Wojewódzkim TKKF akcji „12 miesięcy aktywności fizycznej” w tej dyscyplinie sportu.

Więcej…
 

Rowery dla twardzieli

Email Drukuj PDF

Piąty wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB okazał się rywalizacją dla naprawdę ambitnych i twardych zawodników. Zmagania odbywały się w strugach ulewnego deszczu i błocie po kolana. Najlepszą frajdę w tych warunkach mieli zawodnicy z najstarszej kategorii, którzy jak w dzieciństwie mogli potaplać się w błocie, a nie musieli się już obawiać reprymendy ze strony rodziców. Niestety z powodu aury wiadomo też było, że na starcie stanie zdecydowanie mniejsza ilość uczestników z najmłodszych grup.
Ostatecznie przemoczeni i mocno umorusani w poszczególnych grupach triumfowali: Michalina Silmanowicz (dziewczęta), Anita Soleniec (kobiety), Franciszek Beda (do 10 lat), Wiktor Górniak (11-14 lat), Dawid Nowaczek (15-17 lat), Karol Mrowiec (18-30 lat) i Kubicz Rafał (31 lat i starsi).
Na kolejne, ostatnie już w tym sezonie, spotkanie zapraszamy 9 października, podobnie jak tym razem na plac leśny za Hospicjum i SP 6 w Puławach, gdzie zlokalizowany jest start i meta oraz biuro zawodów, a miejsca parkingowe znajdują się na terenie SP 6 od strony boisk i hali sportowej. Grupy męskie powyżej 15 lat na godz. 9.30, a pozostałe grupy na 11.00.

Więcej…
 

Tenisiści wrócili po wakacjach

Email Drukuj PDF

W niedzielę 5 września odbył się kolejny (ale pierwszy po wakacyjnej przerwie) turniej w ramach Otwartego Grand Prix Puław 2021 w tenisie stołowym. Rywalizacja odbywała się w grupach wiekowych i indywidualnym turnieju open. Najlepszym zawodnikiem imprezy okazał się Kamil Gołębiowski reprezentujący od niedawna nowy twór na tenisowej mapie Lubelszczyzny, Cisowiankę Drzewce, który okazał się najlepszy w grupie 16-39 lat oraz turnieju open. Z kolei w starszych grupach triumfowali: Jasiocha Sylwester (40-55 lat) i Marek Taczalski (56 lat i starsi).
Kolejny turniej w ramach Grand Prix odbędzie się w niedzielę 26 września od godz. 10.00 jak zwykle na obiektach ZSO nr 1 przy ul. Kaniowczyków w Puławach. Zapraszamy.

Więcej…
 
Email Drukuj PDF

2021


z Puławskim Towarzystwem Krzewienia Kultury Fizycznej

PUŁAWY 01.07.2021 - 31.08.2021


Więcej…
 

Sierpniowe ściganie

Email Drukuj PDF

Czwarty wyścig w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 28 sierpnia i na szczęście nie został storpedowany przez fatalną aurę panującą podczas ostatnich dni.  Tym razem w poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się: Julita Mączka (dziewczęta), Dominika Brus (kobiety), Piotr Cywiński (do 10 lat), Wiktor Górniak (11 – 14 lat), Dawid Nowaczek (15-17 lat), Karol Mrowiec (18-30 lat) i Marek Kulik (31 lat i starsi).
Na kolejne spotkanie zapraszamy 18 września, podobnie jak tym razem na plac leśny za Hospicjum i SP 6 w Puławach, gdzie zlokalizowany jest start i meta oraz biuro zawodów, a miejsca parkingowe znajdują się na terenie SP 6 od strony boisk i hali sportowej. Grupy męskie powyżej 15 lat na godz. 9.30, a pozostałe grupy na 11.00.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości