ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Tenisiści wrócili

Email Drukuj PDF

W minioną niedzielę 30 stycznia rozpoczęła się rywalizacja w nowej edycji Grand Prix Puław 2022 w tenisie stołowym i zgromadziła na starcie uczestników nie tylko z Puław, czy okolic ale również z całej lubelszczyzny i województw ościennych.. W inauguracyjnej imprezie rywalizowano we wszystkich kategoriach wiekowych oraz deblowym turnieju open. Ostatecznie po kilku godzinach rywalizacji w poszczególnych grupach triumfowali: Gołębiowski Kamil (16-39 lat), Krężel Andrzej (40-55 lat), Grzybek Bogdan (56 lat i starsi) oraz duet Andrzej Krężel/Gąciarski Mateusz w deblu.
Kolejny turniej, mimo pewnych utrudnień w postaci „puławskiego ładu” jeśli chodzi o wsparcie lokalnych inicjatyw sportowych,  zaplanowany jest na 27 lutego. Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Tenisowy „Rozkład jazdy”

Email Drukuj PDF

W dziale terminarze/tenis stołowy pojawił się pełny przewidywany „rozkład jazdy” na Otwarte Grand Prix Puław 2022 w tenisie stołowym. W związku ze zmianą zasad wsparcia przez Urząd Miasta Puławy, mamy nadzieję, że zasady funkcjonowania naszego cyklu na tym nie ucierpią i dzięki temu nie ulegną większej zmianie. Ale i tak serdecznie zapraszamy na imprezy, które tradycyjnie odbywać się będą na obiektach ZSO nr 1 im. KEN w Pulawach przy ul. Kaniowczyków.

 

Szachiści rozpoczęli sezon

Email Drukuj PDF

W sobotę 15 stycznia odbyła się inauguracyjna impreza Otwartego Grand Prix Puław 2022 w szachach, a zmagania wróciły w gościnne progi Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. W poszczególnych grupach triumfowali: Nel Łaszcz, Amelia Woś, Marcel Ochalski, Piotr Kopiński i Tadeusz Taracha.
Pełen przewidywany terminarz na ten rok znajduje się w dziale terminarze/szachy. Serdecznie zapraszamy. W związku ze zmianą zasad wsparcia przez Urząd Miasta Puławy, mamy nadzieję, że zasady funkcjonowania naszego cyklu na tym nie ucierpią i dzięki temu nie ulegną większej zmianie.

Więcej…
 

Tenisowy finał za nami

Email Drukuj PDF

W niedzielę Turniejem finałowym zakończyliśmy tegoroczny sezon Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Ostatnie zmagania mają z reguły charakter czysto towarzyski, gdyż rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej zapadły już wcześniej, ale jak zwykle ambicje zawodników nie pozwoliły na brak emocji i pewną dozę niespodzianek. I tak w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Kamil Gołębiowski (16-39 lat i open), Dariusz Smaga (40-55 lat), Krzysztof Moszczyński (56 lat i starsi) oraz Sylwester Jasiocha i Krzysztof Moszczyński (debel). Natomiast w klasyfikacji generalnej na podium stanęli: 16-39 lat – 1. Mariusz Dydo, 2. Matraszek Emil, 3. Bocian Piotr; 40-55 lat – 1. Poświatowski Radosław, 2-3. Jasiocha Sylwester i Ciurkowski Tomasz; 56 lat i starsi – 1. Grzybek Bogdan, 2. Skrzęta Sławomir, 3. Matraszek Leszek; Open – 1. Dydo Mariusz, 2. Matraszek Emil, 3. Gołębiowski Kamil; Debel – 1. Dydo Mariusz/Ciurkowski Tomasz, 2. Matraszek Emil/Woźniak Kacper, 3. Poświatowski Radosław/Bocian Piotr. Pełne wyniki w dziale dyscypliny/tenis stołowy/klasyfikacja GP.
Po zakończeniu zmagań odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznego sezony podczas, którego medaliści w klasyfikacji końcowej poszczególnych grup ( w open pierwsza „6”) nagrodzeni zostali okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi. Także pierwsze „3” turnieju finałowego wyróżniono pucharami i upominkami, a w ręce wszystkich uczestników trafiły świąteczne słodkie podarunki. Taka pula nagród jak i organizacja całego cyklu imprez możliwa była dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy, któremu tą drogą składamy serdeczne podziękowania.
Mamy nadzieję, że edycja 2022 ruszy pod koniec stycznia.

Więcej…
 

Szachowy sezon zakończony

Email Drukuj PDF

W sobotę 18 grudnia odbyła się pożegnalna impreza w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w szachach. Tym razem turniej odbył się w gościnnych progach ZSO nr 1 im. KEN w Puławach, a w poszczególnych grupach triumfowali: Martyna Smyrgała, Paulina Bronisz, Marcel Ochalski, Marek Niezbecki i Tadeusz Taracha.
Po zakończeniu zmagań odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznego sezonu podczas, którego medaliści, a w najliczniejszych grupach nawet najlepsze „szóstki” zostali nagrodzeni okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, co możliwe było dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy, któremu tą drogą składamy serdeczne podziękowania.
Mamy nadzieję, że z nową edycją cyklu ruszymy w styczniu przyszłego roku. O ewentualnym terminie powiadomimy na naszej stronie, którą prosimy śledzić na bieżąco.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości