ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Ćwierć tysiąca biegaczy

Email Drukuj PDF

Pochodzący z Łucka ukraińscy biegacze Oksana Okseniuk i Sergii Okseniuk zostali triumfatorami biegu głównego Ogólnopolskich Uliczno – Przełajowych Biegów o „Błękitną Wstęgę Wisły” 2019. W biegu masowym na dystansie 5 km zwyciężyli: puławianka Dorota Tadasiewicz i reprezentujący Warkę Mateusz Gos.Piątego maja na starcie imprezy stanęło blisko 250 biegaczy - od przedszkolaków po seniorów.

- Komunikat końcowy z Ogólnopolskich Uliczno–Przełajowych Biegów o „Błękitną Wstęgę Wisły” - Puławy 05.05.2019

 

Zapraszamy na Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły 2019

Email Drukuj PDF

UWAGA!!! Rozpoczęły się zapisy do Ogólnopolskich Biegów o Błękitną Wstęgę Wisły, które odbędą się 5 maja 2019. Zapisy przyjmowane są pod poniższym linkiem:

https://dostartu.pl/ogolnopolskie-uliczno-przelajowe-biegi-o-blekitna-wstege-wisly-v3197.pl.html

W dziale Regulaminy umieściliśmy Regulamin Biegów o Błękitną Wstęgę Wisły 2019. Po otwarciu dokumentu znajdą w nim Państwo nie tylko najważniejsze informacje, ale także załączone dwa oświadczenia w formacie .doc. (pod Regulaminem).

 

Czwarte szachowanie

Email Drukuj PDF

Po raz czwarty odbył się turniej w ramach Grand Prix Puław 2019 w szachach. W gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury tym razem najlepsi okazali się Amelia Woś, Jakub Morgaś i Zdzisław Machniewski. Kolejny turniej odbędzie się w sobotę 18 maja od godz. 10.100. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Kolarze na start

Email Drukuj PDF

W dziale terminarze pojawił się „rozkład jazdy” tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB „Rowerem po zdrowie”. Informujemy, że pierwsza impreza zaplanowana jest na sobotę 11 maja. Podobnie jak w latach poprzednich, przynajmniej na razie, start i meta zlokalizowane będą na boiskach Szkoły Podstawowej nr 6 i Skateparku przy ul. Niemcewicza w Puławach. Start pierwszej grupy (14-17 lat, 18-30 lat, 31 lat i starsi) godz. 9.30. Pozostałe grupy nie wcześniej jak 10.45. Zapraszamy.

 

Tenisowe Mistrzostwa

Email Drukuj PDF

Ponad 80 zawodników wzięło udział w dwudniowych Otwartych Mistrzostwach Puław w tenisie stołowym zaliczanych również do tegorocznej edycji Grand Prix Puław 2019. Impreza  naprawdę miała dość mocną obsadę w postaci zawodników z czołówki rankingów wojewódzkich i niejednokrotnie dochodziło do zaciętych pojedynków stojących na wysokim poziomie. Z tego też względu nie mieliśmy jakiejś jednej gwiazdy, a wielu teoretycznych faworytów wyjechało bez spełnienia swych ambicji. Na zakończenie każdego dnia medaliści poszczególnych kategorii, a w męskim turnieju open nawet najlepsza „szóstka” nagrodzona została okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi. Taka pula nagród możliwa była dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, którym tą drogą składamy serdeczne podziękowania za wsparcie, bo po ilości uczestników i poziomie widać, że było warto. Jeszcze raz dziękujemy.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości