ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Tenisiści na wózkach

Email Drukuj PDF

W miniony weekend, już po raz XVI wspomogliśmy organizacyjnie Puławską Fundację Osób Niepełnosprawnych „PA-KT” podczas Ogólnopolskiego Turnieju tenisa stołowego osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W tegorocznej imprezie na starcie stanęło prawie 30 zawodników rywalizujących w trzech grupach niepełnosprawności oraz turnieju open. Choć tym razem na starcie zabrakło „kadrowiczów” to i tak byliśmy świadkami wielu pojedynków stojących na naprawdę wysokim poziomie. Ostatecznie w poszczególnych kategoriach triumfowali: Emilia Kotarska (kobiety), Piotr Sokalski (Tetraplegia) i Grzegorz Papis (Paraplegia i Open).

 

Więcej…
 

Burza wystraszyła

Email Drukuj PDF

Czwartkowa burza wyraźnie wystraszyła uczestników tegorocznej Wakacyjnej Ligi w koszykówce 3x3 i w ostatnich zmaganiach, przeniesionych z otwartych boisk do sali gimnastycznej ZSO nr 1 (składamy podziękowania dyrekcji szkoły za taką możliwość) wzięło udział tylko 5 ekip. Jednak emocji nie zabrakło o czym najlepiej świadczy fakt, że dla ostatecznych rozstrzygnięć potrzebna była dodatkowa tabela bo trzy ekipy skończyły z bilansem  trzech zwycięstw i jednej porażki. Ostatecznie najlepszy okazał się zespół w składzie Maciej Kamionka, Maciej Markiewicz, Kacper Pagos i Kacper Pułka. Po zakończeniu zmagań odbyło się uroczyste zakończenie sezonu podczas którego medaliści w poszczególnych kategoriach nagrodzeni zostali pucharami i nagrodami rzeczowymi, co możliwe było dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, oraz zapewnieniem spotkania w przyszłe wakacje.

Więcej…
 
Email Drukuj PDF

2019


Więcej…
 

Królewska gra

Email Drukuj PDF

VIII turniej Grand Prix Puław 2019 w szachach odbył się w sobotę 17 sierpnia, a w poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz, Stanisław Sitek i Tomasz kania.
Kolejne spotkanie przy szachownicach w sobotę 28 września o godz. 10.00 tradycyjnie w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Zapraszamy.

Więcej…
 

Plaża zakończona

Email Drukuj PDF

W sobotę 24 sierpnia tradycyjnie już w puławskiej Marinie odbył się ostatni turniej siatkówki plażowej w ramach akcji „Wakacje na sportowo”. Pożegnalne zmagania zgromadziły na starcie 9 zespołów, które rywalizowały w tzw. systemie „brazylijskim”. Ostatecznie w finale Eryk Domagała i Cezary Kunowski okazali się lepsi od duetu Sławomir Furtak/Mariusz Muszyński, a na najniższym stopniu podium stanęli Maksymilian Taracha i Daniel Karwowski. Podsumowanie ostatniej imprezy odbyło się przy tradycyjnym grillu, a najlepsi nagrodzeni zostali pucharami i nagrodami rzeczowymi. Tegoroczny cykl organizowany był przez Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej we współpracy z MOSiR Puławy i Ogniskiem TKKF „Chemik” m.in. dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Urzędu marszałkowskiego w Lublinie, którym tą droga składamy serdeczne podziękowania.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości