ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Szachowy sezon zakończony

Email Drukuj PDF

W sobotę 18 grudnia odbyła się pożegnalna impreza w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w szachach. Tym razem turniej odbył się w gościnnych progach ZSO nr 1 im. KEN w Puławach, a w poszczególnych grupach triumfowali: Martyna Smyrgała, Paulina Bronisz, Marcel Ochalski, Marek Niezbecki i Tadeusz Taracha.
Po zakończeniu zmagań odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznego sezonu podczas, którego medaliści, a w najliczniejszych grupach nawet najlepsze „szóstki” zostali nagrodzeni okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, co możliwe było dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy, któremu tą drogą składamy serdeczne podziękowania.
Mamy nadzieję, że z nową edycją cyklu ruszymy w styczniu przyszłego roku. O ewentualnym terminie powiadomimy na naszej stronie, którą prosimy śledzić na bieżąco.

Więcej…
 

Szachy przeniesione do KEN-u

Email Drukuj PDF

Zarząd puławskiego TKKF informuje, że z przyczyn niezależnych zmienia się miejsce rozegrania turnieju szachowego zaplanowanego na 18 grudnia. Odbędzie się on w ZSO nr 1 im. KEN ul. Kaniowczyków, a nie jak zazwyczaj w MDK-u. Start tradycyjnie o godz. 10.00.

 

Przedostatnie zmagania na szachownicy

Email Drukuj PDF

W sobotę 27 listopada odbył się przedostatni turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Martyna Smyrgała, Paulina Bronisz, Bartosz Smyrgała, Marek Niezbecki i Tadeusz Taracha.
Kolejna, kończąca sezon impreza zaplanowana jest na 18 grudnia jak zwykle w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach od. godz. 10.00. Zapraszamy!!!!

Więcej…
 

Finał tenisa o tydzień później

Email Drukuj PDF

UWAGA!!! Zarząd puławskiego TKKF informuje, że zaplanowane na 12 grudnia finałowe zawody Grand Prix Puław w tenisie stołowym ze względów lokalowych zostają przesunięte o tydzień i zostaną rozegrane 19 grudnia.

 

Już tylko finał

Email Drukuj PDF

Ostatni turniej eliminacyjny w ramach Otwartego Grand Prix Puław 2021 w tenisie stołowym odbył się w niedzielę 21 listopada. Tym razem rywalizowano w poszczególnych grupach wiekowych oraz indywidualnym i deblowym turnieju open. Zmagania te miały bardzo duże znaczenie odnośnie klasyfikacji końcowej w poszczególnych grupach oraz co do udziału w turnieju finałowym. I trzeba przyznać, że doszło do dość sporych przetasowań w rocznym rankingu. W niedzielnych zmaganiach błysnął Mariusz Dydo zwyciężając w grupie 16-39 lat oraz w deblu w duecie z Tomaszem Ciurkowski, a także w finale open, gdzie uległ Łukaszowi Chudzikowi (pokonał go w finale kategorii wiekowej). W pozostałych grupach triumfowali: Leszek Gawidziel (40-55 lat) oraz Bogdan Grzybek (56 lat i starsi).

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 185 gości