ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Zaproszenie tenisowe

Email Drukuj PDF

Uwaga!!! W najbliższą niedzielę (14 marca) zapraszamy wszystkich chętnych na godz. 10.00 na obiekty ZSO nr 1 im. KEN w Puławach przy ul. Kaniowczyków na konsultacje treningowo-turniejowe w ramach Grand Prix w tenisie stołowym. Spotkanie odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym. Obowiązują maseczki.
Kolejna konsultacja planowana jest na 28 marca. Zapraszamy

 

SZACHY PRZENIESIONE

Email Drukuj PDF

Informujemy, że turniej Grand Prix Puław w szachach zostaje przeniesiony z 30 stycznia na 20 lutego!

 

Tenisowy sezon zakończony

Email Drukuj PDF

W niedzielę 13 grudnia odbył się turniej finałowy tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław 2020 w tenisie stołowym. Jest to już praktycznie turniej towarzyski do którego kwalifikują się jedynie zawodnicy plasujący się w czołówce rocznej klasyfikacji generalnej. Co prawda w tym roku na pożegnalnej imprezie zabrakło kilku czołowych zawodników, ale w niektórych grupach zastąpili ich rezerwowi. Ostatecznie po kilku godzinach rywalizacji w poszczególnych grupach triumfowali: 16-39 lat i open – Kamil Gołębiowski, 40-55 lat – Sylwester Jasiocha, 56 lat i starsi – Marek Taczalski, debel – Emil Matraszek/Kacper Woźniak. Po zakończeniu zmagań odbyło się uroczyste zakończenie podczas którego czołówka klasyfikacji generalnej (pełna lista w dziale dyscypliny/tenis stołowy/klasyfikacja GP) nagrodzona została okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi. Również medalistów zmagań finałowych uhonorowano pucharami i upominkami, co możliwe było dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy, któremu tą drogą składamy serdeczne podziękowania.

Więcej…
 

Szachy zakończone

Email Drukuj PDF

W sobotę 19 grudnia odbył się ostatni turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w szachach. Tym razem w poszczególnych grupach triumfowali: Nel Łaszcz (do 10 lat), Amelia Woś (kobiety), Jan Taracha (juniorzy) oraz Tadeusz Taracha (seniorzy).
Po zakończeniu zmagań odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu podczas którego najlepsze „trójki” w rywalizacji kobiecej i najlepsze „szóstki” wśród kategorii męskich nagrodzone zostały okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, a pozostali uczestnicy pamiątkowymi medalami. Taka pula nagród możliwa była dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy, któremu tą drogą składamy serdeczne podziękowania.
Początek nowego sezonu 2021, jeśli pozwolą na to warunki planowany jest na sobotę 30 stycznia.

Więcej…
 

Zapraszamy do ligi

Email Drukuj PDF

Wszystkie  zespoły, które chcą wziąć udział w kolejnej edycji Puławskiej Ligi Koszykówki zapraszamy do zgłoszeń. Wtedy podejmiemy decyzję o ewentualnym starcie. Wpisowe  nie powinno być większe niż w ubiegłym roku, przynajmniej taki mamy plan choć wszystko nie zależy od nas. Zapraszamy!!!

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości