ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Kolarze ruszają 19 maja

Email Drukuj PDF

Uwaga! Pierwszy wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbędzie się w sobotę 19 maja. Pełny rozkład jazdy w dziale terminarze. Podobnie jak w ubiegłym roku start i meta wszystkich wyścigów zlokalizowana zostanie na terenie skateparku i boiskach SP nr 6 w Puławach, ul. Niemcewicza. Dorośli startują o godz. 9.00, natomiast pozostałe grupy nie wcześniej jak o godz. 10.30. Zapraszamy!!!

 

Szachy po raz czwarty

Email Drukuj PDF

W sobotę 14 kwietnia po raz czwarty w tym roku rywalizowali uczestnicy Grand Prix Puław w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Natalia Maj, Filip Węgrzynowicz i Dominik Seredyn.

Więcej…
 

Tenisowe tytuły rozdane

Email Drukuj PDF

 

W miniony weekend 14-15 kwietnia odbyły się Otwarte Mistrzostwa Puław w tenisie stołowym. W poszczególnych grupach tytuły mistrzowskie trafiły do rąk: Gabrieli Jakoniuk (kobiety); Dawida Korala (juniorzy), Łukasza Bernata (18-39 lat), Krzysztofa Moszczyńskiego (40-55 lat), Tadeusza Berlińskiego (56 lat i starsi), Miłosza Plewika (Open), Gabrieli Janoniuk i Łukasza Bernata (mikst), Dominika Maciaga i Mikołaja Sieronia (debel juniorów) oraz Łukasza Bernata i Marcina Trochima (debel open).

Więcej…
 

Siłacze na start

Email Drukuj PDF

Prawie 30 zawodników wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach Puław 2018 w robieniu pompek jakie odbyły się w sobotę 14 kwietnia w siłowni Ogniska TKKF Relax mieszczącego się przy ul. Niemcewicza 1 w Puławach. Zawody rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych, a w poszczególnych grupach triumfowali: Sylwester Uciński (148 powtórzeń); Paweł Sadurski (165) i Mateusz Capała (140).

Więcej…
 

Zaległości odrobione

Email Drukuj PDF

W minioną niedzielę, 8 kwietnia, odbył się zaległy (z 11 marca) turniej tenisa stołowego w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław. Tym razem rywalizowano we wszystkich grupach wiekowych oraz indywidualnym turnieju open. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Mateusz Wasiak (gr. Młodzieżowa), Łukasz Chudzik (18-39 lat i open), Leszek Gawidziel (40-55 lat) oraz Tadeusz Berliński (56 lat i starsi).
W najbliższy weekend 14-15 kwietnia odbędą się otwarte Mistrzostwa Puław w tenisie stołowym na rok 2018. Rozkład jazdy przedstawia się następująco:
14 kwietnia (sobota) godz. 10.00 – grupa młodzieżowa chłopców, kobiety, debel młodzieżowy, debel kobiet; godz. 12.00 – mikst i „dorosłe” grupy wiekowe.
15 kwietnia (niedziela) godz. 10.00 – deblowy i indywidualny turniej open.
Serdecznie zapraszamy do sali ZSO nr 1 im. KEN w Puławach, ul. Kaniowczyków.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości