ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Szachowe Grand Prix

Email Drukuj PDF

W sobotę 28 maja odbył się V turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach. W gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w poszczególnych kategoriach triumfowali: Woś Barbara, Bronisz Paulina, Niezbecki Marek, Hubert Witczak i Piotr Staręga.
Kolejny turniej odbędzie się 25 czerwca jak zwykle w MDK-u od godz. 10.00. Zapraszamy!!!
Uwaga zmianie ulegają terminy wakacyjnych turniejów. I tak w lipcu spotkamy się już 2 zamiast 23, a w sierpniu 20 zamiast 6.

Więcej…
 

Kolarze wrócili

Email Drukuj PDF

Ulewne deszcze i bardzo porywisty wiatr łamiący drzewa w lesie o poranku na pewno wystraszył sporą grupę chętnych do udziału w inauguracyjnym wyścigu tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Jednak trochę śmiałków zdecydowało się na udział w naszej zabawie, tym bardziej, że później aura okazała się bardzo przeyjazna . I tak ostatecznie w poszczególnych grupach triumfowali: Natalia Maj, Nikola Nowaczek, Bartosz Beda, Michał Szulowski, Dawid Nowaczek, Karol Mrowiec i Marek Kulik.
Kolejne zmagania w sobotę 11 czerwca, serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Szachowe Mistrzostwa dzieci

Email Drukuj PDF

W czwartkowe popołudnie 19 maja w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach po raz pierwszy zorganizowaliśmy Otwarte Mistrzostwa Puław dzieci do lat 10 w szachach. Na starcie stanęło kilkunasty adeptów „królewskiej gry”,  a najlepsi okazali się Miłosz Madejski i Natalia Dzwonnik.

Więcej…
 

Kolarze niedługo wracają

Email Drukuj PDF

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami miło nam donieść, że już niedługo rusza tegoroczna edycja Otwartego Grand Prix Puław „Rowerem po zdrowie” w kolarstwie MTB. Pierwszy start zaplanowany jest na sobotę 21 maja. Tak jak w roku ubiegłym start i meta wszystkich wyścigów zaplanowany jest na polanie leśnej za Hospicjum i SP 6 w Puławach przy ul. Niemcewicza. Tradycyjnie o godz. 9.30 planowany jest start męskich grup powyżej 15 lat. Natomiast pozostałe grupy nie wcześniej jak o godz. 11.00.
Planowane kategorie wiekowe (uwaga zmiana w dwóch najstarszych grupach panów): dziewczęta do 10 lat, kobiety, chłopcy do 10 lat, chłopcy 11-14 lat, chłopcy 15-17 lat, mężczyźni 18-35 lat oraz 36 lat i starsi.
Pełny „rozkład jazdy” 2022 w dziale terminarze. Serdecznie zapraszamy!!!

 

Błękitna Wstęga Wisły 2022

Email Drukuj PDF

Tradycji stało się zadość i po raz kolejny Święto Narodowe uchwalenia Konstytucji 3 Maja uczciliśmy na sportowo. W sumie na starcie imprezy, czyli Ogólnopolskich biegów o „Błękitną Wstęgę Wisły” stanęło ponad 300 uczestników, którzy rywalizowali w przeróżnych kategoriach wiekowych. Może w biegach na 10 i 5 km nie możemy się równać z wieloma imprezami (nie nastawiamy się tak bardzo na zarobek), to obsada biegów dziecięco-młodzieżowych (biorąc pod uwagę wielkość ośrodka i długą majówkę) była naprawdę fajna. Uczciwie trzeba przyznać, że ilość uczestników w biegach „pierwszaków” i przedszkolaków zaskoczyła nawet nas, Zawsze było ich sporo, ale tym razem szacun i z tego powodu jesteśmy naprawdę dumni bo jak mówi nasza nazwa krzewienie kultury fizycznej jest naszym priorytetem. Naprawdę przy pięknej pogodzie na stadionie puławskiego MOSiR fajnie to wyglądało. Jednam przechodząc do meritum to wśród mężczyzn w biegi na 10 km już po raz kolejny z rzędu zwyciężył Andrzej Starżyński z naprawdę dobrym czasem biorąc pod uwagę nie najłatwiejszy profil trasy 32:22. Wśród pań najlepsza okazała się Danuta Woszczek z wynikiem  41:37. Natomiast na najwyższym stopniu podium w biegu masowym na 5 km stanęli: Mateusz Krzysztoń i Iwona Deputat.
Tą drogą chcielibyśmy złożyć podziękowania Miastu Puławy i Powiatowi Puławskiemu, z których budżetów impreza została dofinansowana. Podziękować chcemy również Bankowi PKO BP S.A i Galerii Zielonej za wsparcie naszych upowszechniających rekreację fizyczną działań. Wielki szacunek za wszelką pomoc dla firm i wszystkich ludzi dobrej woli, którzy nas wsparli w tych działaniach. Jeszcze raz Dziękujemy i do zobaczenia, mamy taką nadzieję na trasach biegowych. Najbliższe spotkanie 11 listopada 2022.

- Komunikat końcowy z Ogólnopolskich Uliczno–Przełajowych Biegów o „Błękitną Wstęgę Wisły” - Puławy 03.05.2022

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości