ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Tenisiści po raz drugi

Email Drukuj PDF

Drugi turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym rozegrany został  w indywidualnym i deblowym turnieju open oraz grupie młodzieżowej gromadząc na starcie ponad 30 zawodników. Wśród nastolatków najlepsza okazała się Aleksandra Zgierska, natomiast w zmaganiach open najbardziej zadowoleni byli Mariusz Dydo i Cezary Domagalski. Ten pierwszy trochę niespodziewanie wygrał turniej indywidualny, a w parze z Tomaszem Ciurkowskim uplasował się na II miejscu w deblu. Z kolei Cezary Domagalski był drugi indywidualnie, a w duecie ze Zbigniewem Ciołkiem wygrał grę podwójną.
Kolejny turniej odbędzie się 10 marca, a rywalizacja odbywać się będzie we wszystkich kategoriach wiekowych oraz indywidualnym turnieju open. Początek jak zwykle o godz. 10.00 na obiektach ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach. Zapraszamy!

Więcej…
 

Fatalna kwarta

Email Drukuj PDF

W ciekawszym meczu kolejki Puławskiej Ligi Koszykówki rozegranej 1 marca, Chemik, ściągając na ten mecz kolejne wzmocnienia, okazał się lepszy od Banku Spółdzielczego. Na końcowy rezultat tej potyczki największy wpływ miała I kwarta zakończona wynikiem 24-3. „Bankowcy” po fatalnym początku obudzili się dopiero po 10 minutach i zaczęli odrabiać straty, które w pewnym momencie wynosiły już tylko 8 punktów. Jednak pośpiech w ostatnich minutach spotkania pozwolił Chemikowi na opanowanie sytuacji i pewną wygraną.
W drugim pojedynku Dbros bez kłopotu uporał się z Pogonią, aplikując im przy okazji 11 „trójek”.

Więcej…
 

Robi się ciekawie

Email Drukuj PDF

Ostatnia kolejka przyniosła mecz na szczycie podczas, którego broniąca tytułu Altra po zaciętym boju okazała się lepsza od prowadzącego w tabeli Dbrosu, czym sprawiła, że walka o miejsca na podium nabierze jeszcze więcej kolorytu. Z kolei w drugim pojedynku „weterani” z Banku Spółdzielczego po meczu bez większej historii okazali się lepsi od młodzieży z Pogoni.
W kolejnej kolejce 1 marca o godz. 19.00 Dbros zmierzy się z Pogonią, a o 20.00 Bank Spółdzielczy z Chemikiem.

Więcej…
 

Szachowe roszady

Email Drukuj PDF

Drugi turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach zgromadził na starcie ponad 20 uczestników, którzy rywalizowali w trzech kategoriach. W poszczególnych grupach palma pierwszeństwa przypadła Paulinie Bronisz, Kajetanowi Taracha i Tomaszowi Kania.
Uwaga kolejny turniej, którymi będą Otwarte Mistrzostwa Puław, odbędzie się tydzień wcześniej, czyli w sobotę 23 marca. Zapraszamy wszystkich chętnych do Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach na godz. 10.00.

Więcej…
 

Pierwsza „setka”

Email Drukuj PDF

Po raz pierwszy w tym sezonie padł wynik trzycyfrowy. S.R. Altra bardzo mocno rozbiła Pogoń aplikując jej, aż 110 punktów samemu tracąc raptem 27. Młodzież ewidentnie nie poradziła sobie z agresywną obroną, a co za tym idzie szybkim atakiem rywali. Z kolei wynik drugiego meczu może być trochę mylący, bo przez większość pojedynku wynik oscylował koło remisu. Dopiero w ostatniej kwarcie na swoją „klepkę” znalazł Bartek Mentel trafiając 6 kolejnych rzutów za 3 punkty, czym rozwiał marzenia rywali o korzystnym wyniku.
W następnej kolejce 22 lutego o godz. 19.00 Dbros zmierzy się z S.R. Altra, a o godz. 20.00 Bank Spółdzielczy powalczy z Pogonią.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości