ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Kolarze po raz drugi

Email Drukuj PDF

Drugi wyścig w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w Kolarstwie MTB odbył się w minioną sobotę, 30 czerwca, a w poszczególnych kategoriach triumfowali: Nikola Nowaczek, Julia Jusiak, Bartłomiej Wawer, Mateusz Mazurek, Adrian Wawer i Grzegorz Orzeł.
Kolejna impreza odbędzie się 28 lipca. Start i meta jak zwykle na boiskach SP nr 6 i skateparku w Puławach. Grupy męskie od 15 lat w górę godz. 9.00. Pozostałe kategorie nie wcześniej jak godz. 10.15.
Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Tytuły dla Chełma

Email Drukuj PDF

Ostatnim akcentem sezonu tenisa stołowego przed wakacyjna przerwą był rozegrany w minioną sobotę XXVII Ogólnopolski drużynowy i indywidualny turniej i Puchary Przewodniczącej Rady Miasta Puławy (drużynowo) i Prezesa PTKKF (indywidualny). W zmaganiach zespołowych tym razem wzięło udział 7 ekip ( w ostatniej chwili z rywalizacji wycofali się reprezentanci Kurowa, Kazanowa i Kozienic), a najlepsza po zaciętej walce okazała się ekipa TKKF Chełm prze MKS II Puławy i MKS I Puławy. Z kolei w rywalizacji indywidualnej triumfował Wojciech Łatyński (Chełm) przed Łukaszem Chudzikiem (Puławy) i Piotrem Łyjakiem (Radom).
Kolejne zmagania przy stołach dopiero we wrześniu. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Szachy na półmetku

Email Drukuj PDF

W sobotę 16 czerwca odbył się szósty w tym roku turniej w ramach Grand Prix Puław 2018 w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz, Filip Węgrzynowicz i Tadeusz Taracha.
Na kolejny turniej zapraszamy 14 lipca jak zwykle do Galerii Zielonej w Puławach. Startujemy o godz. 10.00.

Więcej…
 

Pora na wakacje

Email Drukuj PDF

Po raz ostatni przed wakacyjną przerwą w minioną niedzielę, 27 maja, odbył się kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w grupach wiekowych i deblu. W poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się: Bartłomiej Kramek, Dominik Maciąg, Leszek Bigaj, Tadeusz Berliński oraz duet Bogdan Grzybek/Dariusz Smaga.
Uwaga!! Ogólnopolski turniej drużynowy i indywidualny zostaje przeniesiony z 9 na 16 czerwca.

Więcej…
 

Inauguracja na plaży

Email Drukuj PDF

W ostatnią sobotę, 26 maja, we współpracy z puławskim MOSiR-em i Ogniskiem TKKF Chemik zainaugurowaliśmy tegoroczny sezon w siatkówce plażowej. Turniej otwarcia odbył się ba boiskach zlokalizowanych na plaży w puławskiej Marinie i zgromadził na starcie 7 zespołów. Ostatecznie najlepsi okazali się Mateusz Bartkiewicz i Krzysztof Gontaż, którzy w finale okazali się lepsi od Moniki Marciniak i Grzegorza Talejko. Z kolei na najniższym stopniu podium stanął duet Piotr Matyjasik/Piotr Szafrański.
Tegoroczny cykl Grand Prix Puław ruszy prawdopodobnie w II połowie czerwca. Szczegóły już niedługo.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 93 gości