ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Dbros liderem

Email Drukuj PDF

Kolejna seria spotkań w ramach Puławskiej Ligi Koszykówki przyniosła dwa ciekawe pojedynki. W walce o fotel lidera Dbros okazał się minimalnie lepszy od Altry, choć szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylił dopiero w ostatniej kwarcie praktycznie przez cały pojedynek goniąc wynik. W drugim pojedynku Bank Spółdzielczy teoretycznie wysoko pokonał Pogoń, jednak do przerwy pachniało dużą niespodzianką, gdyż młodzież grająca na niesamowitym procencie skuteczności minimalnie prowadziła. Po zmianie stron wszystko wróciło do normy, ale Pogoni należą się duże brawa, bo był to ich zdecydowanie najlepszy występ w tym sezonie.
W najbliższej kolejce, 25 stycznia o godz. 19.00 Dbros zagra z Pogonią, a o 20.00 Bank
Spółdzielczy z Chemikiem. Zapraszamy!

Więcej…
 

Uwaga tenisiści

Email Drukuj PDF

Tegoroczny cykl Grand Prix Puław rozpocznie się w niedzielę 27 stycznia. Wszystkie imprezy odbędą się w gościnnych progach ZSO nr 1 im. KEN w Puławach przy ul. Kaniowczyków, każdorazowo od godz. 10.00. Pełny rozkład jazdy w dziale terminarze. Zapraszamy.

 

Nieudany początek roku Chemika

Email Drukuj PDF

W dwóch noworocznych seriach spotkań o pewnym rozczarowaniu mogą mówić zawodnicy Chemika, którzy mimo ambitnej postawy musieli przełknąć dwie porażki z S.R. Altra i Dbrosem. Altra dorzuciła jeszcze triumf w konfrontacji z Pogonią, a Dbros dość niespodziewanie uległ Bankowi Spółdzielczemu.
W najbliższy piątek, 18 stycznia, o godz. 19.00 Dbros zmierzy się ze S.R. Altra, a o 20.00 Bank Spółdzielczy z Pogonią. Zapraszamy.

Więcej…
 

Finał przy zielonych stołach

Email Drukuj PDF

W miniona niedzielę 16 grudnia odbył się finałowy turniej Grand Prix Puław 2018 w tenisie stołowym. By zagrać w tej imprezie trzeba było zaliczyć co najmniej 5 turniejów i zdobyć odpowiednią liczbę punktów. Niestety rozgrywki ligowe wykluczyły ze zmagań niektórych finalistów. Jednak nie zmniejszyło to poziomu rozgrywek i byliśmy świadkami wieli zaciętych pojedynków stojących na naprawdę niezłym poziomie i paru niespodzianek. W poszczególnych grupach triumfowali: Bartłomiej Kramek (gr. młodzieżowa), Dominik Maciąg (16-39 lat i Open), Bogdan Grzybek (40-55 lat), Marek Taczalski (56 lat i starsi) oraz duet Tomasz Ciurkowski/Mariusz Dydo (debel).
Na uroczystym podsumowaniu triumfatorzy rozgrywek finałowych nagrodzeni zostali pucharami natomiast najlepsi zawodnicy całości cyklu Grand Prix  2018 odebrali z rąk organizatorów okazałe puchary i nagrody rzeczowe co możliwe było dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Starostwa Powiatowego, którym tą drogą składamy wielkie podziękowania.

Więcej…
 

Szachiści zakończyli sezon

Email Drukuj PDF

W sobotę 15 grudnia po raz ostatni w tym roku spotkali się uczestnicy tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach. Pożegnalne zmagania w poszczególnych grupach wygrali: Paulina Bronisz, Jan Taracha (Juniorzy) i Tadeusz Taracha (seniorzy). Po zakończeniu imprezy odbyło się podsumowanie całorocznej rywalizacji, a w niej na podium stanęli: Dziewczęta – 1. Paulina Bronisz, 2. Aleksandra Rułka, 3. Amelia Woś; Juniorzy – 1. Jan Taracha, 2. Jakub Woźniak, 3. Piotr Kopiński; Seniorzy – 1. Dominik Seredyn, 2. Tadeusz Taracha, 3. Robert Błaziak.
Szachiści nie będą jednak długo pauzować, bo nowa edycja 2019 rusz już w sobotę 19 stycznia. Jednak uwaga, w przyszłym roku zmagania odbywać się będą w Młodzieżowym Domu Kultury mieszczącym się przy ul. Sieroszewskiego w Puławach. Serdecznie zapraszamy.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 73 gości