ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Szachowe zmagania

Email Drukuj PDF

X turniej w ramach Grand Prix Puław 2017 w szachach odbył się w minioną sobotę 7 października i na starcie zgromadził prawie 30 uczestników. W poszczególnych grupach triumfowali: Aleksandra Rułka, Damian Bronisz i Tadeusz Taracha. Kolejne spotkanie 25 listopada od godz. 10.00 w Galerii Zielonej w Puławach.

Więcej…
 

Niedziela przy stolikach tenisowych

Email Drukuj PDF

W niedzielę 8 października odbył się kolejny turniej tenisa stołowego w ramach Grand Prix Puław 2017. Tym razem rywalizowano w grupie młodzieżowej i indywidualnym oraz deblowym turnieju open, a najlepsi okazali się Dawid Koral, Filip Pawelec i duet Łukasz Chudzik/Leszek Gawidziel.

Więcej…
 

Tenisowa niedziela

Email Drukuj PDF

W niedzielę 24 września odbył się kolejny turniej tenisa stołowego w ramach Grand Prix Puław 2017. Tym razem rywalizowano w indywidualnym i deblowym turnieju open, a najlepsi okazali się Marek Taczalski i duet Radosław Poświatowski/Piotr Bocian.

Więcej…
 

Szachowe zmagania

Email Drukuj PDF

W sobotę 16 września 30 uczestników wzięło udział w kolejnym turnieju w ramach Grand Prix Puław 2017 w szachach. Tym razem w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Natalia Maj, Michał Kazanowski i Zdzisław Machniewski. Kolejne spotkanie 7 października od godz. 10.00 w Galerii Zielonej w Puławach.

Więcej…
 

Tenisiści wrócili po wakacjach

Email Drukuj PDF

W niedzielę 10 września odbył się pierwszy po wakacyjnej przerwie turniej tenisa stołowego w ramach Grand Prix Puław 2017. W początkowej fazie rywalizacja odbywała się w grupach wiekowych, a później uczestnicy zmierzyli się w zmaganiach open. W poszczególnych kategoriach triumfowali: Kacper Woźniak, Zbigniew Ciołek oraz dwukrotnie Marek Taczalski (pow. 56 lat i open).

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 121 gości