ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Pierwsza „setka”

Email Drukuj PDF

Po raz pierwszy w tym sezonie padł wynik trzycyfrowy. S.R. Altra bardzo mocno rozbiła Pogoń aplikując jej, aż 110 punktów samemu tracąc raptem 27. Młodzież ewidentnie nie poradziła sobie z agresywną obroną, a co za tym idzie szybkim atakiem rywali. Z kolei wynik drugiego meczu może być trochę mylący, bo przez większość pojedynku wynik oscylował koło remisu. Dopiero w ostatniej kwarcie na swoją „klepkę” znalazł Bartek Mentel trafiając 6 kolejnych rzutów za 3 punkty, czym rozwiał marzenia rywali o korzystnym wyniku.
W następnej kolejce 22 lutego o godz. 19.00 Dbros zmierzy się z S.R. Altra, a o godz. 20.00 Bank Spółdzielczy powalczy z Pogonią.

Więcej…
 

Tenisiści rozpoczęli sezon

Email Drukuj PDF

Ponad 30 zawodników wzięło udział w inauguracyjnym turnieju Grand Prix Puław 2019 w tenisie stołowym. Na początek sezonu rywalizowano w „dorosłych” grupach wiekowych oraz indywidualnym i deblowym turnieju open. W poszczególnych grupach triumfowali: 16-39 lat: Marcin Grzyb, 40-55 lat: Dariusz Smaga, 56 lat i starsi: Marek Taczalski, open: Marcin Grzyb, debel: Bogdan Grzybek/Dariusz Smaga.
Kolejny turniej odbędzie się w niedzielę 24 lutego, a rywalizacja odbywać się będzie w grupie młodzieżowej oraz w kategorii open i deblu. Zapraszamy na godz. 10.00.

Więcej…
 

„Bankowcy” na fali

Email Drukuj PDF

Po ubiegło tygodniowej pewnej wygranej z Chemikiem ekipa Banku Spółdzielczego po dramatycznym boju okazała się lepsza o jedynie 1 punkt od marzącym o obronie mistrzostwa S.R Altra. Z suchego zapisu wynika, że wygrali tylko jedną, drugą kwartę, jednak od tego momentu, mimo starań rywali cały czas utrzymywali się na prowadzeniu, które w gorącej atmosferze utrzymali do ostatniego gwizdka. W drugim pojedynku Chemik w najwyższym stosunku w sezonie pokonał Pogoń. Jednak gwoli sprawiedliwości trzeba przyznać, że triumfatorzy dość mocno zmodyfikowali skład, a młodzież z Pogoni zagrała chyba najsłabszy mecz w sezonie.
Niestety najbliższa kolejka z 8 lutego ze względu na studniówkę zostaje odwołana.
Najbliższa seria spotkań odbędzie się 15 lutego i o godz. 19.00 zagrają S.R. Altra z Pogonią i o 20.00 Dbros z Chemikiem. Zapraszamy!!!.

Więcej…
 

Teoretycznie zgodnie z planem

Email Drukuj PDF

VI kolejka Puławskiej Ligi Koszykówki teoretycznie przyniosła pewne triumfy ekip wyżej notowanych w tabeli jednak trzeba pamiętać, że nie zawsze oddaje w pełni obraz sytuacji. O ile wysokie zwycięstwo lidera, Dbrosu nad zamykającą tabele Pogonią nie może dziwić, to wypada wspomnieć, że gdyby nie bardzo wysoka skuteczność Grzegorza Szymanka (8 celnych „trójek” ze skutecznością prawie 90%) wynik byłby z pewnością trochę inny. Natomiast „Bankowcy” z nawiązką zrewanżowali się za porażkę w pierwszym meczu z Chemikiem. Ich rywale nie wytrzymali trochę presji związanej ze stawka meczu i faktu, ze od początku spotkania musieli gonić wynik. W konsekwencji tego już od początku drugiej połowy mieli duży problem z faulami, co skutecznie przełożyło się na końcowy wynik.
W następnej kolejce, 1 lutego, o godz. 19.00 Chemik zagra z Pogonią, a o 20.00 SR. Altra zmierzy się z Bankiem Spółdzielczym. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Królewska gra wróciła

Email Drukuj PDF

Trochę ponad miesiąc trwała przerwa w zmaganiach zwolenników tzw. „królewskiej gry”. W minioną sobotę 19 stycznia odbył się pierwszy turniej w ramach Grand Prix 2019.  W  imprezie wzięło udział 23 osoby, a w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Paulina Bronisz, Jan Taracha i Tadeusz Taracha. Kolejny turniej w sobotę 16 lutego. Przypominamy, że aktualnie gramy w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach mieszczącego się przy ul. Sieroszewskiego.  Następny turniej odbędzie się w sobotę 16 lutego, a pełny roczny „rozkład jazdy” w dziale terminarze.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości