ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Przy szachownicach

Email Drukuj PDF

Po okresie obostrzeń epidemiologicznych w minioną sobotę odbył się w końcu kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 2021. Ilość uczestników może nie była imponująca, ale cieszy, że  wróciliśmy. W poszczególnych kategoriach triumfowali: Maj Małgorzata, Bronisz Paulina, Ochalski Marcel, Kopiński Piotr, Taracha Tadeusz.
Kolejny turniej, a będą to Otwarte Mistrzostwa Puław 2021 odbędą się w sobotę 29 maja w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. Start o godz. 10.00. Zapraszamy!!!

 

Więcej…
 

Zapytanie ofertowe

Email Drukuj PDF

W imieniu Puławskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej składamy publiczne zapytanie ofertowe na zakup sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Szczegóły w zamieszczonych załącznikach. Czekamy na oferty.

Zapytanie ofertowe Formularz ofertowy Umowa
 

Wracamy!!!

Email Drukuj PDF

Dzięki luzowaniu obostrzeń epidemiologicznych wracamy do gry. I tak w kolejności:

Więcej…
 

Przy zielonych stołach

Email Drukuj PDF

Odbyły się pierwsze w tym roku konsultacje treningowo-turniejowe w tenisie stołowym. Niestety tego udanego spotkania nie będziemy mogli powtórzyć w zaplanowanym terminie 28 marca za sprawą nowych obostrzeń epidemiologicznych. Obawiamy się również, że może być problem z terminem 11 kwietnia, jednak prosimy śledzić informacje na naszej stronie i facebooku.

Więcej…
 

Przy szachownicach

Email Drukuj PDF

W ostatnim czasie odbyły się dwie bardzo udane konsultacje treningowo-turniejowe w szachach, podczas których uczestnicy w różnym wieku mogli podnosić swoje umiejętności i sprawdzić się w rywalizacji.
Niestety zaplanowane wstępnie na 27 marca kolejne konsultacje ze względu ma obostrzenia epidemiologiczne zostają odwołane i przeniesione na co najmniej drugą połowę kwietnia. Prosimy śledzić wiadomości na stronie.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości