ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Szach mat

Email Drukuj PDF

W sobotę 8 czerwca odbył się VI turniej Grand Prix Puław 2019 w szachach. Na starcie imprezy stanęło 20 zawodników, a w poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz, Piotr Kopiński i Robert Błaziak. Kolejne spotkanie przy szachownicach już w sobotę 29 czerwca o godz. 10.00 tradycyjnie w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Zapraszamy.

Więcej…
 

Po raz XXVIII

Email Drukuj PDF

Ostatnim akcentem tenisowego sezonu przed letnią przerwą była już XXVIII edycja Ogólnopolskiego Turnieju tenisa stołowego o puchary Przewodniczącej Rady Miasta (drużynowy) i Prezesa PTKKF (indywidualny). W zmaganiach zespołowych do rywalizacji przystąpiło 12 ekip, które w początkowej fazie walczyło w czterech grupach eliminacyjnych. Ostatecznie najlepsza okazała się Heksa Niedrzwica Duża, która w finale 2-1 pokonała Wojciechówkę. Z kolei na najniższym stopniu podium uplasował się Sygnał Lublin. Natomiast w turnieju indywidualnym triumfował Filip Pawelec przed Miłoszem Plewikiem i Marcinem Trochimem. Na zakończenie imprezy najlepsze „szóstki” tak w zmaganiach drużynowych jak i indywidualnych nagrodzone zostały okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, co możliwe było dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, którym ta droga składamy serdeczne podziękowania. Do tenisowych stołów wracamy 15 września.

Więcej…
 

Pora na wakacje

Email Drukuj PDF

Prawie 50 zawodników wzięło udział w ostatnim przed wakacyjną przerwą turnieju w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizacja odbywała się w kategoriach wiekowych oraz deblu. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Bartłomiej Kramek (do 15 lat), Radosław Chrześcian (16-39 lat), Sylwester Jasiocha (40-55lat), Bogdan Grzybek (56 lat i starsi) oraz Radosław Chrześcian/ Błażej Warpas (debel).
Kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 15 września.

Więcej…
 

Majowy turniej szachistów

Email Drukuj PDF

Piąty turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach, który odbył się w sobotę 18 maja, zgromadził na starcie ponad 20 zawodników tradycyjnie rywalizujących w trzech kategoriach. W poszczególnych grupach tym razem triumfowali: Paulina Bronisz, Jakub Morgaś i Tadeusz Taracha.
Kolejne spotkanie odbędzie się 8 czerwca od godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Kolarze ruszyli

Email Drukuj PDF

 

W sobotę 11 maja rozpoczęła się tegoroczna edycja Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Na starcie inauguracyjnej imprezy stanęło prawie 40 uczestników, którzy w zależności od kategorii wiekowej rywalizowali na dystansie od 4km do 16km. W poszczególnych grupach triumfowali: Matylda Wiejak, Zuzanna Wieczorek, Stanisław Szczerbatko, Bartłomiej Wawer, Kamil Grenda i Marek Kulik.
Kolejna impreza odbędzie się 15 czerwca. Start i meta boiska SP nr 6 i tereny Skateparku w Puławach przy ul. Niemcewicza. O godz. 9.30 startują męskie grupy od 15 lat w górę, a pozostałe nie wcześniej jak o godz. 10.45. Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości