ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Błękitna Wstęga Wisły 2022

Email Drukuj PDF

Tradycji stało się zadość i po raz kolejny Święto Narodowe uchwalenia Konstytucji 3 Maja uczciliśmy na sportowo. W sumie na starcie imprezy, czyli Ogólnopolskich biegów o „Błękitną Wstęgę Wisły” stanęło ponad 300 uczestników, którzy rywalizowali w przeróżnych kategoriach wiekowych. Może w biegach na 10 i 5 km nie możemy się równać z wieloma imprezami (nie nastawiamy się tak bardzo na zarobek), to obsada biegów dziecięco-młodzieżowych (biorąc pod uwagę wielkość ośrodka i długą majówkę) była naprawdę fajna. Uczciwie trzeba przyznać, że ilość uczestników w biegach „pierwszaków” i przedszkolaków zaskoczyła nawet nas, Zawsze było ich sporo, ale tym razem szacun i z tego powodu jesteśmy naprawdę dumni bo jak mówi nasza nazwa krzewienie kultury fizycznej jest naszym priorytetem. Naprawdę przy pięknej pogodzie na stadionie puławskiego MOSiR fajnie to wyglądało. Jednam przechodząc do meritum to wśród mężczyzn w biegi na 10 km już po raz kolejny z rzędu zwyciężył Andrzej Starżyński z naprawdę dobrym czasem biorąc pod uwagę nie najłatwiejszy profil trasy 32:22. Wśród pań najlepsza okazała się Danuta Woszczek z wynikiem  41:37. Natomiast na najwyższym stopniu podium w biegu masowym na 5 km stanęli: Mateusz Krzysztoń i Iwona Deputat.
Tą drogą chcielibyśmy złożyć podziękowania Miastu Puławy i Powiatowi Puławskiemu, z których budżetów impreza została dofinansowana. Podziękować chcemy również Bankowi PKO BP S.A i Galerii Zielonej za wsparcie naszych upowszechniających rekreację fizyczną działań. Wielki szacunek za wszelką pomoc dla firm i wszystkich ludzi dobrej woli, którzy nas wsparli w tych działaniach. Jeszcze raz Dziękujemy i do zobaczenia, mamy taką nadzieję na trasach biegowych. Najbliższe spotkanie 11 listopada 2022.

- Komunikat końcowy z Ogólnopolskich Uliczno–Przełajowych Biegów o „Błękitną Wstęgę Wisły” - Puławy 03.05.2022

 

ZAPRASZAMY NA BIEGI

Email Drukuj PDF

UWAGA!!! Ruszyły zapisy do Ogólnopolskich Biegów o Błękitną Wstęgę Wisły, które odbędą się 3 maja 2022. Zapisy przyjmowane są pod poniższym linkiem:

https://dostartu.pl/ogolnopolskie-uliczno-prze-ajowe-biegi-o-b-ekitna-wstege-wis-y-v7189

Jednocześnie informujemy, że Regulamin tegorocznej edycji imprezy umieściliśmy w Menu po lewej stronie w sekcji Regulaminy/Biegi

 

Szachowe Mistrzostwa

Email Drukuj PDF

W sobotę 23 kwietnia odbyła się tegoroczna edycja Otwartych Mistrzostw Puław w szachach. Do rywalizacji w gościnnych progach ZSO nr 1 im. KEN w Puławach (serdeczne podziękowania dla dyrekcji) przystąpiło ponad 40 zawodników, a tytuły Mistrzowskie na ten rok trafiły w ręce: Barbary Woś (dziewczęta do 12 lat), Pauliny Bronisz (kobiety), Marka Niezbeckiego (chłopcy do 12 lat), Huberta Witczaka (juniorzy) i Przemysława Partyckiego (seniorzy). Na zakończenie imprezy wszyscy medaliści w poszczególnych kategoriach nagrodzeni zostali okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, co możliwe było dzięki wsparciu z budżetu Miasta Puławy, któremu tą drogą składamy podziękowania.
Otwarte Mistrzostwa Puław były zarazem kolejnym turniejem wchodzącym w skład tegorocznego cyklu Grand Prix Puław 2022 w szachach. Kolejna impreza odbędzie się zgodnie z terminarzem, czyli 28 maja w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Start jak zwykle o godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Prawie siedem godzin przy stołach

Email Drukuj PDF

Piąty turniej tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym, który odbył się w niedzielę 10 kwietnia trwał prawie 7 godzin, a rywalizacja odbywała się we wszystkich przewidzianych przez regulamin kategoriach. Zmagania były bardzo zacięte, interesujące i przynoszące wiele akcji, które w telewizji wyglądałyby jak zmagania zawodników z czołówki nie tylko Polskich rozgrywek (żałujemy, że publikujemy tylko zdjęcia, a nie filmiki, bo na pewno bylibyście zaskoczeni).
W poszczególnych grupach triumfowali: Gołębiowski Kamil, Ciurkowski Tomasz, Grzybek Bogdan, Grzyb Marcin i duet Tomasz Włodarczyk/Kamil Gołebiowski.
Kolejny turniej odbędzie się 29 maja. Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Pompowali, aż miło

Email Drukuj PDF

W sobotę 10 kwietnia w siłowni Ogniska TKKF Relax mieszczącej się w Puławach przy ul. Niemcewicza 3 odbyła się kolejna edycja Otwartych Mistrzostw Puław w robieniu pompek. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wagowych i ich triumfatorzy osiągnęli naprawdę przyzwoite wyniki: Sylwester Uciński 130 powtórzeń (kat. 70 kg.), Paweł Sadurski 150 powtórzeń (kat. 90 kg.) i Andrzej Kaniowski 85 powtórzeń (kat. +90 kg). Wielkie słowa uznania należą się zwłaszcza dwóm ostatnim panom biorąc pod uwagę, że są już zdecydowanie po „40”. Jest to mała laurka dla nich i mały przytyk dla ich zdecydowanie młodszych rywali, jednak mówimy to tylko oczywiście w żartach.
W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować Miastu Puławy z którego budżetu impreza została dofinansowana i mogła w ogóle dojść do skutku.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości