ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Zaległości odrobione

Email Drukuj PDF

W sobotę, 28 sierpnia, odbył się kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 2021 w szachach, rozegrany jako zaległe lipcowe zmagania.
Tym razem w poszczególnych grupach triumfowali: Martyna Smyrgała (Opole Lubelskie), Paulina Bronisz (Puławy), Bartosz Smyrgała (Opole Lubelskie), Hubert Witczak (Karczmiska) i Tadeusz Taracha (Pożóg)
Kolejny turniej odbędzie się  w sobotę 25 września w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. Start o godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Przy szachownicy

Email Drukuj PDF

W sobotę, 21 sierpnia odbył się kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 2021 w szachach.
Tym razem w poszczególnych grupach triumfowali: Martyna Smyrgała (Opole Lubelskie), Paulina Bronisz (Puławy), Marcel Ochalski (Puławy), Jan Taracha (Pożóg) i Robert Błaziak (Karczmiska)
Kolejny turniej odbędzie się już za tydzień, w sobotę 28 sierpnia w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. Start o godz. 10.00 (jest to zaległa lipcowa impreza). Następne turnieje zgodnie z terminarzem. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Plaża zamknięta

Email Drukuj PDF

 

W sobotę, 21 sierpnia, odbył się ostatni III Wakacyjny turniej siatkówki plażowej, który organizowaliśmy tradycyjnie we współpracy z MOSiR-em i Ogniskiem TKKF Chemik. W zawodach wystartowało 6 zespołów, które w bardzo zacięcie rywalizowały w systemie „każdy z każdym”, a do ostatecznej klasyfikacji niezbędne były odrębne małe tabele, gdyż 3 zespoły zakończyły zmagania z bilansem 4 zwycięstw, a 3 kolejne z jednym zwycięstwem na koncie. Ostatecznie najlepszy okazał się duet Kamil Korżan/Bartłomiej Suchocki. Warto też nadmienić rodzinny duet Martyna i Rafał Karolik zmuszeni byli oddać dwa ostatnie spotkania walkowerem z powodu kontuzji palca tej pierwszej. Jednak wszyscy doskonale bawili się przy tym razem bardzo sprzyjającej pogodzie i rozstali się z nadzieją na spotkanie podczas następnych wakacji, na co i my mamy nadzieję.
Na zakończenie chcielibyśmy tą drogą złożyć wielkie podziękowania dla Państwa Krystyny i Wojciecha Biel za doskonałą pomoc organizacyjną, MOSiR za udostępnienie obiektów oraz Urzędowi Miasta Puławy za wsparcie finansowe.
Do zobaczenia za rok.

Więcej…
 

Uwaga szachiści!!!

Email Drukuj PDF

Zarząd Puławskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej informuje, że przełożone z lipca zawody szachowe w ramach Grand Proc Puław 2021 odbędą się 21 sierpnia w Młodzieżowym Domu Kultury. Początek zawodów o godzinie 10:00.

 

3x3 pod dachem

Email Drukuj PDF

Pogoda panująca w Puławach 5 sierpnia zdecydowanie nie sprzyjała koszykarzom 3x3. Dlatego tym razem impreza odbyła się pod dachem w gościnnych progach ZSO nr 1. W zawodach wzięły udział 4 zespoły rywalizujące w systemie „każdy z każdym” Po interesujących zmaganiach z kompletem zwycięstw najlepsza okazała się ekipa w składzie: Dębski Rafał, Mentel Bartosz, Zolech Konrad i Szymankiewicz Krzesimir.
Ostatni tegoroczny turniej, miejmy nadzieję, że na świeżym powietrzu, odbędzie się w czwartek 26 sierpnia. Start jak zwykle o 17.30. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości