ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Inauguracja na plaży

Email Drukuj PDF

W ostatnią sobotę, 26 maja, we współpracy z puławskim MOSiR-em i Ogniskiem TKKF Chemik zainaugurowaliśmy tegoroczny sezon w siatkówce plażowej. Turniej otwarcia odbył się ba boiskach zlokalizowanych na plaży w puławskiej Marinie i zgromadził na starcie 7 zespołów. Ostatecznie najlepsi okazali się Mateusz Bartkiewicz i Krzysztof Gontaż, którzy w finale okazali się lepsi od Moniki Marciniak i Grzegorza Talejko. Z kolei na najniższym stopniu podium stanął duet Piotr Matyjasik/Piotr Szafrański.
Tegoroczny cykl Grand Prix Puław ruszy prawdopodobnie w II połowie czerwca. Szczegóły już niedługo.

Więcej…
 

Kolarze rozpoczęli sezon

Email Drukuj PDF

Prawie 50 zawodników wzięło udział w pierwszej imprezie z cyklu Grand Prix Puław 2018 w kolarstwie MTB, która odbyła się w minioną sobotę 19 maja. Uczestnicy w zależności od kategorii rywalizowali na trudnych technicznie trasach na dystansie od 4 do ponad 20 km, a w poszczególnych grupach triumfowali: Patrycja Mitura, Kinga Marek, Bartłomiej Wawer, Mateusz Rozpędowski, Adrian Wawer i Marek Kulik.
Kolejna impreza odbędzie się 30 czerwca. Start i meta jak zwykle na boiskach SP nr 6 i skateparku w Puławach. Grupy męskie od 18 lat w górę godz. 9.00. Pozostałe kategorie nie wcześniej jak godz. 10.15.
Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Ukraiński, rodzinny dublet

Email Drukuj PDF

 

Ponad 60 zawodników i zawodniczek wzięło udział w biegu głównym Ogólnopolskich Uliczno – Przełajowych Biegów o „Błękitną Wstęgę Wisły”, które 6 maja odbyły się w Puławach. Tym razem mieliśmy rodzinną wygraną, bowiem w kategorii kobiety triumfowali reprezentanci ukraińskiego Czernihowa - Swietlana Olijnyk i Pawel Olijnyk.

- Komunikat końcowy Biegów o Błękitną Wstęgę Wisły 2018

 

Majówka przy szachownicy

Email Drukuj PDF

W sobotę 5 maja po raz piąty w tym roku rywalizowali uczestnicy Grand Prix Puław w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz, Kajetan Taracha i Dominik Seredyn.

Więcej…
 

Zapraszamy na Biegi o Błękitną Wtęgę Wisły 2018

Email Drukuj PDF

UWAGA!!! Rozpoczęły się zapisy do Ogólnopolskich Biegów o Błękitną Wstęgę Wisły, które odbędą się 6 maja 2018. Zapisy przyjmowane są pod poniższym linkiem:

https://www.pulsarsport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=854

W dziale Regulaminy umieściliśmy Regulamin Biegów o Błękitną Wstęgę Wisły 2018. Po otwarciu dokumentu znajdą w nim Państwo nie tylko najważniejsze informacje, ale także załączone dwa oświadczenia w formacie .doc. (pod Regulaminem).

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 93 gości