ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Maraton na początek

Email Drukuj PDF

Ponad 10 godzin trwała inauguracyjna impreza tegorocznego otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym, która na starcie zgromadziła w sumie ponad 60 zawodników. Podczas pierwszego turnieju zawodnicy rywalizowali w „dorosłych” grupach wiekowych oraz indywidualnym i deblowym turnieju open. Po wielogodzinnych zmaganiach z pewnością najbardziej zadowolony był  Mariusz Wołowiecki, który okazał się najlepszy w grupie 16-39 lat oraz open, a w deblu w duecie z Mikołajem Sieroniem stanął na najniższym stopniu podium. W pozostałych grupach triumfowali: Robert Baran (40-55 lat), Leszek Bigaj (56 lat i starsi) oraz Marek Taczalski/Dariusz Lewczuk w deblu.
Kolejny turniej w niedzielę 16 lutego od godz. 10.00 w sali ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach. Zapraszamy!!!

 

Więcej…
 

Szachiści wrócili

Email Drukuj PDF

W sobotę 25 stycznia odbył się pierwszy turniej w ramach tegorocznego Grand Prix Puław w szachach. Na starcie inauguracyjnej imprezy stanęło prawie 30 zawodników, a w poszczególnych grupach triumfowali: Julita Mączka (dziewczęta do 10 lat), Amelia Woś (kobiety), Filip Tabor (juniorzy) i Tadeusz Taracha (seniorzy).
Kolejny turniej odbędzie się 15 lutego od godz. 10.00 tradycyjnie w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Uwaga tenisiści

Email Drukuj PDF

W dziale terminarze pojawił się rozkład jazdy Grand Prix Puław w tenisie stołowym na rok 2020. Zapraszamy wszystkich chętnych!!!

 

Ponad 200 punktów w meczu

Email Drukuj PDF

IV kolejka spotkań Puławskiej Ligi Koszykówki rozegrana została w piątek 3 stycznia i przyniosła w jednym z pojedynków rekordowe osiągnięcie. Tyczy się to pojedynku Comao Sportowe Puławy kontra Pulawian Wurst, który zakończył się triumfem tych pierwszych w stosunku 153 – 51. Warto nadmienić, że obie ekipy aż 22 razy trafiały za „trzy” punkty, a niespodziewanie najlepszy w tym elemencie z ośmioma celnymi rzutami okazał się reprezentujący „kiełbaski” Szymon Kapusta. W pozostałych meczach weterani z Old Team pewnie 69-36 pokonali młodzież z Pogoni, a w derbowej rywalizacji TKKF Chemik Young okazał się skuteczniejszy od swych starszych kolegów z TKKF Chemik zwyciężając 81-43.   
Uwaga następna kolejka, która miała odbyć się 10 stycznia ze względów od nas niezależnych (brak dostępu do obu sal) zostaje odwołana i przeniesiona na koniec sezonu, czyli prawdopodobnie 6 marca.
Kolejne spotkanie pod koszami odbędzie się dopiero po feriach zimowych, czyli 31 stycznia.

Więcej…
 
Email Drukuj PDF

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości