ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Kolarze po raz drugi

Email Drukuj PDF

Prawie 50 uczestników wzięło udział w kolejnej edycji Grand Prix Puław 2021 w kolarstwie MTB, a co ważniejsze, poza delikatnym wiosennym deszczykiem, ominęły nas zapowiadane na czas trwania imprezy burze. Po raz kolejny potwierdziło się, że naprawdę licznie obsadzone są dwie kategorie: chłopców do 10 lat i panów (którą sami nazywają „grupą śmierci” ) 31 lat i starsi, gdzie na średnio 25 km dystansie jazda jest za każdym razem naprawdę dość ostra i naprawdę mila dla oka. Tym razem w poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się: Klaudia Soleniec, Franciszek Beda (do 10 lat), Rzechuła Jakub (11 – 14 lat), Dawid Nowaczek (15-17 lat), Kamil Grenda (18-30 lat) i Marek Kulik (31 lat i starsi).
Na kolejne spotkanie zapraszamy 17 lipca, podobnie jak tym razem (remont skateeparku, choć już chyba na finiszu, nadal trwa) na plac leśny za Hospicjum i SP 6 w Puławach, gdzie zlokalizowany jest start i meta oraz biuro zawodów, a miejsca parkingowe znajdują się na terenie SP 6 od strony boisk i hali sportowej. Mamy nadzieję, że następnym razem uczestników będzie jeszcze więcej i będzie jeszcze weselej zwłaszcza ze względu na reakcje rodziców i dziadków w najmłodszych kategoriach. Na koniec taka nasza mała prośba do rodziców (oczywiście w formie żartu): przemyślcie przed zgłoszeniem w którym roku na świecie pojawiły się wasze dzieci to naprawdę ułatwia przeprowadzenie zawodów, drogie mamy, a wy to powinniście wiedzieć najlepiej.
Nie odbierajcie tego w formie złośliwości tylko żartu bo taki jest zamysł tego zapisu i bądźcie jak  najczęściej na naszych imprezach. (błagam bez ulubionego w Polsce hejtu bo to po prostu żart).

Więcej…
 

Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły 2021 za nami

Email Drukuj PDF

W minioną niedzielę 6 czerwca po ponad, w sumie, 2-letniej przerwie w końcu udało nam się zorganizować kolejną edycję Ogólnopolskich Biegów o „Błękitną Wstęgę Wisły”. Oczywiście w porównaniu z latami poprzednimi frekwencja była niższa jednak cieszy nas, że w ogóle nam się, w tym czasie udało przeprowadzić imprezę z ponad 50 letnią tradycję. Czyli działamy i walczymy dalej w propagowaniu biegania jako najprostszej formy ruchu. Dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy, Starostwa Powiatowego w Puławach, Bankowi PKO BP oraz upominków z Grupy Azoty Puławy zdecydowana większość uczestników wydarzenia wyszła z gościnnych progów stadionu MOSiR (podziękowania dla dyrekcji i wspierających pracowników) bardzo zadowolona (opinie przekazane nam przez uczestników na portalach społecznościowych za, co dziękujemy). Mamy takie wrażenie, że najbardziej zadowolone (i to jest m.in. ideą naszej działalności) zadowolenie bardzo licznej, jak na tę imprezę, grupy uczestników biegów dodatkowych, czyli najmłodszych (1-2 klasa i przedszkolaki), którzy w komplecie zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i dyplomami, upominkami i słodyczami. Za to jeszcze raz dziękujemy naszym darczyńcom dzięki, którym było to możliwe, bo po czasie zmarnowania pewnych roczników przez epidemię w tych najmłodszych cała przyszłość.

Komunikat końcowy Biegów o Błękitną Wstęgę Wisły 2021

 

Tenisiści wrócili

Email Drukuj PDF

Po prawie trzy miesięcznej przerwie do rywalizacji powrócili uczestnicy tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem walczono w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz deblu. W poszczególnych grupach triumfowali: Kamil Gołębiowski (16-39 lat), Mariusz Cyrankiewicz (40-55 lat), Marek Taczalski (56 lat i starsi) oraz duet K. Gołębiowski/M. Taczalski w deblu.
Kolejna impreza odbędzie się 13 czerwca od godz. 10.00 na obiektach ZSO nr 1 im. KEN ul. Kaniowczyków w Puławach. W dziale terminarze znajduje się pełny „rozkład jazdy” do końca roku. Mamy oczywiście wielką nadzieję, że uda się nam go zrealizować. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Mistrzowskie szachy

Email Drukuj PDF

W minioną sobotę, 29 maja, odbyła się tegoroczna edycja Otwartych Mistrzostw Puław w szachach. Na starcie imprezy stanęło ponad 30 zawodników, a w poszczególnych kategoriach tytuły mistrzowskie zdobyli: Małgorzata Maj (dziewczęta), Paulina Bronisz (kobiety), Marcel Ochalski (młodzicy), Hubert Witczak (juniorzy) i Dominik Seredyn (seniorzy).
Na zakończenie imprezy najlepsze „trójki” nagrodzone zostały okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, a pozostali uczestnicy pamiątkowymi medalami. Dodatkowo pamiątkową statuetką nagrodzono najmłodszego uczestnika mistrzostw, 6 - letniego Adama Gołębiowskiego.  Taka pula nagród możliwa była dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy, któremu tą drogą skladamy serdeczne podziękowania.
Kolejny turniej odbędzie się w sobotę 19 czerwca w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. Start o godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Udana inauguracja

Email Drukuj PDF

Ponad 50 uczestników wzięło udział w pierwszej edycji Grand Prix Puław 2021 w kolarstwie MTB, a co ważniejsze przynajmniej w naszym przekonaniu  (i w opinii uzyskanej od uczestników) trasy były bardzo fajne (mimo, że w elicie mieli do pokonania. ponad 20 km leśnych traktów) Mamy nadzieję, że po kolejnym spotkaniu, który planujemy na 12 czerwca opinie będą podobne.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości