ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Zmagania na szachownicy

Email Drukuj PDF

W sobotę 15 września odbył się kolejny w tym roku turniej w ramach Grand Prix Puław 2018 w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz, Jakub Morgaś i Robert Błaziak.
Na kolejny turniej zapraszamy 6 października jak zwykle do Galerii Zielonej w Puławach. Startujemy o godz. 10.00.

Więcej…
 

Kolarskie Mistrzostwa

Email Drukuj PDF

Mimo nie sprzyjających prognoz, na szczęście aura okazała się łaskawa dla uczestników tegorocznej edycji Mistrzostw Puław w kolarstwie MTB, jakie odbyły się w miniona sobotę 15 września. Uczestnicy w zależności od kategorii wiekowej mieli do pokonania dystans od kilku do ponad 20 km na trudnej technicznie leśnej trasie. Ostatecznie tytuły mistrzowskie trafiły w ręce: Nikoli Nowaczek, Juli Jusiak, Bartłomieja Wawera, Mateusza Mazurka, Pawła Wyczółkowskiego, Adriana Wawera i Marka Kulika.
Ostatni tegoroczny wyścig w ramach Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbędzie się w sobotę 13 października. Start i meta tradycyjnie na boiskach SP 6 w Puławach przy ul. Niemcewicza. O godz. 9.00 ruszają męskie grupy powyżej 15 lat, a pozostali nie wcześniej jak o godz. 10.30. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Tenisiści wrócili po wakacjach

Email Drukuj PDF

Po wakacyjnej przerwie w minioną niedzielę, 9 września, do rywalizacji powrócili zawodnicy biorący udział w tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem w rywalizacji wzięło udział ponad 30 zawodników walczących w kategoriach wiekowych i zmaganiach open. Ostatecznie w poszczególnych grupach triumfowali: Bartłomiej Kramek, Łukasz Chudzik, Bogdan Grzybek. Marek Taczalski i Piotr Bocian.
Kolejny turniej odbędzie się w niedzielę 23 września od godz. 10.00 jak zwykle w ZSO nr 1 im. KEN w Puławach przy ul. Norwida. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Mistrzostwa na koniec

Email Drukuj PDF

Ostatnim akcentem tegorocznego wakacyjnego sezonu siatkówki plażowej były Mistrzostwa Puław, które odbyły się w sobotę 25 sierpnia. Imprezę rozegrano w dwóch kategoriach: open i mikst. W pierwszej z nich triumfowal duet Mateusz Bartkiewicz/Krzysztof Gontarz, w w drugiej Kaja Patkowska/Adrian Dutkiewicz. Na zakończenie przy tradycyjnym grillu medaliści obu konkurencji nagrodzeni zostali pucharami i nagrodami rzeczowymi, co możliwe było dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Starostwa Powiatowego za co składamy tą drogą podziękowania. Do zobaczenia za rok.

Więcej…
 

Szachy po raz ósmy

Email Drukuj PDF

W sobotę 25 sierpnia odbył się ósmy w tym roku turniej w ramach Grand Prix Puław 2018 w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Paulina Bronisz, Jakub Woźniak i Daniel Bronisz.
Na kolejny turniej zapraszamy 15 września jak zwykle do Galerii Zielonej w Puławach. Startujemy o godz. 10.00.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 148 gości