ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Tenisowy finał w barwach śnieżycy

Email Drukuj PDF

W niedzielę 11 grudnia odbył się ostatni w tym roku turniej tenisa stołowego w ramach Otwartego Grand Prix Puław 2022 w tenisie stołowym. Była to impreza finałowa w której można było wziąć udział jedynie plasując się w czołówce klasyfikacji rocznej cyklu. Niestety załamanie pogody spowodowało, że na starcie zabrakło kilku zawodników z dalszych rejonów Lubelszczyzny od Puław oraz województw ościennych, którzy mieli prawo startu (skorzystali niektórzy rezerwowi). Jednak i tak nie zabrakło zaciętej rywalizacji i paru niespodzianek do których z pewnością zaliczyć można 3 miejsca na podium Piotra Bociana zwłaszcza triumf w grupie wiekowej i brąz w open, bo w deblu można się tego było spodziewać. Drugim „underdogiem” okazał się Kacper Woźniak stając na drugim stopniu podium tak w grupie wiekowej jak i zmaganiach open i debla. Obaj ci zawodnicy poza deblem w całości sezonu w zmaganiach indywidualnych plasowali się na dalszych miejscach zwłaszcza w rywalizacji open. Na zakończenie imprezy najlepsze „trójki” tak w klasyfikacji generalnej jak i w finałowych zmaganiach nagrodzone zostały okazałymi pamiątkowymi pucharami. Mamy nadzieję, że po niedługiej przerwie ruszymy już w styczniu, jednak na fakt pierwszego terminu ferii na Lubelszczyźnie, pierwszym najwcześniejszym terminem będzie 29 stycznia. Jednak prosimy śledzić naszą stronę internetową www.ptkkf.pulawy.pl i facebooka @Pulawskie tkkf PTKKF, bo tam będą się pojawiać informacje na bieżąco.

Więcej…
 

Szachiści zakończyli sezon

Email Drukuj PDF

W sobotę 3 grudnia odbył się ostatni XII turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w szachach, a w poszczególnych kategoriach triumfowali: Woś Barbara, Woś Amelia, Niezbecki Marek, Witczak Hubert i Tadeusz Taracha. Warto wspomnieć, że występujący w najmłodszej kategorii chłopców Marek Niezbecki zajął II miejsce w całej stawce uczestników sobotnich zmagań, a jego kolego z kategorii wiekowe, Marcel Ochalski III miejsce. Można na pewno stwierdzić, że młodzi (bo jeszcze nie młodzież rozwijają się pięknie i stawiają coraz cięższe warunki starszym, i o to chodzi). Na zakończenie zmagań najlepsi w klasyfikacji rocznej (limit minimum 5 startów, max 10 najlepszych wyników) nagrodzeni zostali okazałymi pucharami, co możliwe było dzięki wsparciu z budżetu Miasta Puławy, za co tą drogą dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę w przyszłości. Ostatecznie w tegorocznych zmaganiach w miarę regularnie brało udział prawie 70 uczestników.
Mamy nadzieję, że z nowym cyklem uda nam się ruszyć chociaż w lutym przyszłego 2023 roku. Prosimy na bieżąco śledzić informacje na naszej stronie www.ptkkf.pulawy.pl.

Więcej…
 

Został tylko finał

Email Drukuj PDF

W minioną niedzielę odbył się ostatni eliminacyjny turniej w ramach Tegorocznego Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz deblowym turnieju open. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Kamil Gołębiowski, Radosław Poświatowski, Łata Mirosław oraz duet Mariusz Dydo/Tomasz Ciurkowski.
Natomiast do turnieju finałowego zakwalifikowali się:
Kat. 16-39 lat – Gołębiowski Kamil, Gąciarski Mateusz, Dydo Mariusz, Bocian Piotr, Matraszek Emil, Woźniak Kcper; 40-55 Lat: Krężel Andrzej, Poświatowski Radosław, Ciurkowski Tomasz, Kalita Robert, Smaga Dariusz, Zawadzki Ryszard, Mularski Waldemar, Zając Artur, rezerwa I Cyrankiewicz Mariusz, rezerwa II Piotr Mitruczuk, rezerwa III Ciurkowski Marek; kat 56 lat i starsi: Grzybek Bogdan, Kowalczyk Stanisław, Matraszek Leszek, Skrzęta Sławomir, Taczalski Marek. Open: Gołębiowski Kamil, Poświatowski Radosław, Matraszek Emil, Bocian Piotr, Kalita Robert, Ciurkowski Tomasz, Mularski Waldemar, Grzybek Bogdan, Smaga Dariusz, Zawadzki Ryszard, Dydo Mariusz, Zając Artur, Woźniak Kacper, Matraszek Leszek, Taczalski Marek, Włodarczyk Tomasz, rezerwa 1 Skrzęta Sławomir, rezerwa 2 Mitruczuk Piotr, rezerwa 3 Kowalczyk Stanisław, rezerwa 4 Matraszek Leszek, Debel: Grzybek/Smaga, Poświatowski/Bocian, Zawadzki /Mitruczuk, Dydo/Ciurkowski, Matraszek Emil/ Woźniak..
Tych panów zapraszamy 11 grudnia od godz. 10.00 do ZSO nr 1 im. KEN przy ul Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 

Trójbój rozstrzygnięty

Email Drukuj PDF

W niedzielę 20 listopada w siłowni Ogniska TKKF Relax mieszczącej się w Puławach przy ul. Niemcewicza 3 odbyła się kolejna edycja Otwartych Mistrzostw Puław w trójboju siłowo-sprawnościowym. Rywalizacja odbywała się w pięciu kategoriach wagowych i rozgrywana była w trzech bojach: wyciskaniu sztangi leżąc, podciąganiu na drążku i uginaniu ramion na poręczach. W poszczególnych grupach triumfowali: Sylwester Uciński, Damian Chrzanowski, Paweł Sadurski, Paweł Strzelecki i Andrzej Kaniewski.
W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować Miastu Puławy z którego budżetu impreza została dofinansowana i mogła w ogóle dojść do skutku.

Więcej…
 

Szachy po raz przedostatni

Email Drukuj PDF

W sobotę 19 listopada odbył się XI turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w szachach, a w poszczególnych kategoriach triumfowali: Woś Barbara, Woś Amelia, Ochalski Marcel, Bochra Ignacy i Błaziak Robert. Przypominamy, że do klasyfikacji generalnej cyklu zalicza się maksymalnie 10 najlepszych startów na 12 możliwych
Kolejny ostatni już w tym roku, turniej odbędzie się 3 grudnia, jak zwykle w MDK-u od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości