ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Mistrzowskie zmagania

Email Drukuj PDF

W niedzielę 24 października w siłowni Ogniska TKKF Relax, po rocznej przerwie spowodowanej pandemią) odbyły się Otwarte Mistrzostwa Puław w trójboju siłowo – sprawnościowym. Na starcie imprezy stanęło prawie 20 zawodników rywalizujących w pięciu kategoriach wagowych. Zawody rozgrywane były w trzech konkurencjach: wyciskanie sztangi leżąc, podciągnięcia na drążku i uginanie ramion na poręczach. W poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się: Sylwester Uciński, Damian Chrzanowski, Jakub Jałocha, Paweł Sadurski oraz Daniel Wolski.
Na zakończenie imprezy najlepsi w poszczególnych kategoriach nagrodzeni zostali pamiątkowymi pucharami i nagrodami rzeczowymi a wszyscy uczestnicy dyplomami.
Impreza odbyła się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy, któremu tą drogą składamy serdeczne podziękowania.

Więcej…
 

Przy zielonych stołach

Email Drukuj PDF

Kolejny turniej w ramach Otwartego Grand Prix Puław 2021 w tenisie stołowym odbył się w niedzielę 17 października. Tym razem rywalizowano w indywidualnym i deblowym turnieju open i w obu tych rywalizacjach najlepszy okazał się Kamil Gołębiowski. W zmaganiach indywidualnych w finale uporał się z Emilem Matraszkiem. Z kolei w deblu występując wspólnie z Leszkiem Gawidzielem w decydującym pojedynku okazali się lepsi od Sylwestra Jasiochy i wracającego po prawie rocznej przerwie spowodowanej bardzo groźnym urazem, Leszkiem Bigajem.  
Na kolejny turniej zapraszamy 7 listopada od godz. 10.00 tradycyjnie na obiektach ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 

Kolejne zmagania przy szachownicy

Email Drukuj PDF

W sobotę 25 września odbył się kolejny turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Martyna Smyrgała, Paulina Bronisz (po raz kolejny najlepsza w klasyfikacji open łącznie z mężczyznami!!!), Marcel Ochalski, Hubert Witczak, i Krzysztof Szczęśniak.
Kolejna impreza zaplanowana jest na 30 października jak zwykle w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach od. godz. 10.00. Zapraszamy!!!!

Więcej…
 

Tenisiści nie próżnują

Email Drukuj PDF

Już po raz trzeci w tym miesiącu spotkali się tenisiści stołowi biorący udział w naszych rozgrywkach. Niedzielny turniej (26 września) był kolejnym spotkaniem w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław. Tym razem rywalizowano w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz deblu.
Po kilku godzinach zmagań w poszczególnych grupach triumfowali: Kamil Gołębiowski (16-39 lat), Leszek Gawidziel (40-55 lat), Krzysztof Moszczyński (56 lat i starsi) oraz Andrzej Głodek i Kamil Gołębiowski w deblu.
Na kolejny turniej zapraszamy 17 października od godz. 10.00 tradycyjnie na obiektach ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 

Po raz XXIX

Email Drukuj PDF

W niedzielę 19 września odbyła się XXIX edycja Ogólnopolskiego drużynowego i indywidualnego turnieju tenisa stołowego o Puchar Prezesa PTKKF, która była za razem finałową rozgrywką prowadzonej wspólnie z Wojewódzkim TKKF akcji „12 miesięcy aktywności fizycznej” w tej dyscyplinie sportu.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości