ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Ruszyło 3x3

Email Drukuj PDF

 

W czwartek 8 lipca ruszyła tegoroczna edycja Wakacyjnego Grand Prix w koszykówce 3x3. W inauguracyjnej imprezie bezkonkurencyjna okazała się ekipa w składzie Rafał Dębski, Michał Szponder i Bartosz Mentel, która bardzo pewnie wygrała wszystkie swoje mecze.
Kolejna impreza odbędzie się w czwartek 22 lipca. Wszystkich chętnych zapraszamy na godzinę 17.30 na boiska ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 

Szachy w innym terminie

Email Drukuj PDF

Uwaga!!! Ze względów od nas niezależnych (zamknięty Młodzieżowy Dom Kultury-przerwa urlopowa), turniej w ramach Grand Prix Puław 2021 w szachach, który miał odbyć się 10 lipca zostaje odwołany i przeniesiony na inny termin. Nowa data rozegrania turnieju zostanie podana na naszej stronie w późniejszym terminie.

 

Królewska gra

Email Drukuj PDF

W sobotę, 19 czerwca odbył się kolejny, piąty już turniej w ramach Grand Prix Puław 2021 w szachach  . Warto odnotować, że w całej stawce uczestników najlepszy wynik odnotowała Paulina Bronisz (triumfatorka klasyfikacji kobiet), drugi Hubert Witczak (najlepszy w stawce juniorów), a dopiero trzeci Robert Błaziak zwycięzca zmagań seniorów. W pozostałych grupach najlepsi okazali się: Martyna Smyrgała (dziewczęta do 12 lat) i Marcel Ochalski (chłopcy do 12 lat).
Kolejny turniej odbędzie się w sobotę 10 lipca w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. Start o godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Pora na wakacje

Email Drukuj PDF

W sobotę 19 czerwca odbył się czwarty, a zarazem ostatni przed wakacyjną przerwą turniej w ramach Otwartego Grand Prix Puław 2021 w tenisie stołowym. W imprezie rywalizowano w indywidualnym i deblowym turnieju open, co przy panujących upałach nie było rzeczą najłatwiejszą. Ostatecznie w grze pojedynczej najlepszy okazał Kamil Gołębiowski, a w zmaganiach duetów Mariusz Dydi i Tomasz Ciurkowski.
Kolejny turniej zaplanowany jest na 5 września i mamy wielką nadzieję, że żadna „korona” nam tego nie storpeduje.
Do zobaczenia i zapraszamy!!!

Więcej…
 

Tenisiści po raz kolejny

Email Drukuj PDF

W minioną niedzielę 13 czerwca odbył się kolejny turniej w ramach Otwartego Grand Prix Puław 2021 w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w „dorosłych” grupach wiekowych oraz w indywidualnym i deblowym turnieju open. Po raz kolejny w ostatnim czasie za „gwiazdy” robili Kamil Gołębiowski i Marek Taczalski. Razem wygrali debla, a pierwszy z nich dodatkowo triumfował w indywidualnym turnieju open oraz grupie 16 – 39 lat. Z kolei drugi okazał się najlepszy w kategorii 56 lat i starsi. Natomiast w kategorii 40 – 55 lat najlepszy okazał się Sylwester Jasiocha.
Kolejne spotkanie już za niespełna tydzień, nietypowo w sobotę 19 czerwca. Wtedy rywalizacja odbędzie się w grupie do 15 lat oraz deblowym i indywidualnym turnieju open. Zawody tradycyjnie zaczynają się o godz. 10.00 w ZSO nr 1 im. KEN, ul. Kaniowczyków w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości