ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Tenisiści wrócili

Email Drukuj PDF

Po ponad 3 miesiącach przerwy spowodowanej pandemią w minioną sobotę, 27 czerwca, odbył się IV turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Do rywalizacji, która odbyła się w kategoriach wiekowych i indywidualnym turnieju open stanęło prawie  40 zawodników z terenu praktycznie całej Lubelszczyzny i nie tylko. W poszczególnych grupach triumfowali: Grzyb Marcin (16-39 lat i open), Wardzyński Marian (40 – 55 lat) i Bigaj Leszek (56 lat i starsi).
Kolejne turnieje, przynajmniej taką mamy nadzieję, odbywać się będą zgodnie z wcześniejszym terminarzem (ewentualnie zmianie mogą ulec jedynie grupy rywalizujące poszczególnego dnia ale te zmiany pojawią się w terminarzu nieco później) i zawodnicy wrócą do stołów we wrześniu po wakacyjnej przerwie.

Więcej…
 

Uwaga, Uwaga!!!! Odmrażamy!!!

Email Drukuj PDF

27 czerwca zapraszamy na turniej tenisa stołowego od godz. 10./00 w gościnnych progach ZSO nr 1 przy ul. Kaniowczyków (wszystkie kategorie plus open). Dodatkowo 4 lipca kolarstwo mtb z tym założeniem, że spotykamy się na parkingu przy sp 6 w Puławach, a start i meta jak było wcześniej na placu za hospicjum. Dodatkowo 4 lipca wracamy do szachów w MDK, ale o 10.00 zapraszamy wszystkich do 15 lat, a pozostałych na godz. 11.00. Terminarz MTB Już niedługo na stronie. Czekamy na ostatnie pozwolenia. Szachy zgodnie z wcześniejszym terminarzem.

 

Ruszyły zapisy na Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły 2020

Email Drukuj PDF

UWAGA!!! Ruszyły zapisy do Ogólnopolskich Biegów o Błękitną Wstęgę Wisły, które odbędą się 3 maja 2020. Zapisy przyjmowane są pod poniższym linkiem:

https://dostartu.pl/ogolnopolskie-uliczno-przelajowe-biegi-o-blekitna-wstege-wisly-v4498

Jednocześnie informujemy, że Regulamin tegorocznej edycji imprezy umieściliśmy w Menu po lewej stronie w sekcji Regulaminy/Biegi

 

Odwołujemy imprezy!!!

Email Drukuj PDF

Zarząd puławskiego TKKF informuje, że w związku z epidemią koronawirusa i zamknięciem obiektów sportowych wszystkie zaplanowane na najbliższy czas imprezy TKKF zostają odwołane. O wszelkich zmianach będziemy informowali na bieżąco.

 

Przy zielonych stołach

Email Drukuj PDF

Prawie 40 zawodników wzięło udział w trzecim turnieju tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym, który się odbył w niedzielę 8 marca. Tym razem rywalizowano we wszystkich grupach wiekowych oraz indywidualnym turnieju open. W poszczególnych grupach triumfowali: Serafin Gabriela (do 15 lat), Gołębiowski Kamil (16-39 lat i open), Poświatowski Radosław (40 – 55 lat) i Taczalski Marek (56 lat i starsi).
Kolejny turniej zaplanowany jest na niedzielę 29 marca. Początek jak zwykle o godz. 10.00 w ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach. Zapraszamy.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości