ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Robi się ciekawie

Email Drukuj PDF

Ostatnia kolejka przyniosła mecz na szczycie podczas, którego broniąca tytułu Altra po zaciętym boju okazała się lepsza od prowadzącego w tabeli Dbrosu, czym sprawiła, że walka o miejsca na podium nabierze jeszcze więcej kolorytu. Z kolei w drugim pojedynku „weterani” z Banku Spółdzielczego po meczu bez większej historii okazali się lepsi od młodzieży z Pogoni.
W kolejnej kolejce 1 marca o godz. 19.00 Dbros zmierzy się z Pogonią, a o 20.00 Bank Spółdzielczy z Chemikiem.

Więcej…
 

Szachowe roszady

Email Drukuj PDF

Drugi turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach zgromadził na starcie ponad 20 uczestników, którzy rywalizowali w trzech kategoriach. W poszczególnych grupach palma pierwszeństwa przypadła Paulinie Bronisz, Kajetanowi Taracha i Tomaszowi Kania.
Uwaga kolejny turniej, którymi będą Otwarte Mistrzostwa Puław, odbędzie się tydzień wcześniej, czyli w sobotę 23 marca. Zapraszamy wszystkich chętnych do Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach na godz. 10.00.

Więcej…
 

Pierwsza „setka”

Email Drukuj PDF

Po raz pierwszy w tym sezonie padł wynik trzycyfrowy. S.R. Altra bardzo mocno rozbiła Pogoń aplikując jej, aż 110 punktów samemu tracąc raptem 27. Młodzież ewidentnie nie poradziła sobie z agresywną obroną, a co za tym idzie szybkim atakiem rywali. Z kolei wynik drugiego meczu może być trochę mylący, bo przez większość pojedynku wynik oscylował koło remisu. Dopiero w ostatniej kwarcie na swoją „klepkę” znalazł Bartek Mentel trafiając 6 kolejnych rzutów za 3 punkty, czym rozwiał marzenia rywali o korzystnym wyniku.
W następnej kolejce 22 lutego o godz. 19.00 Dbros zmierzy się z S.R. Altra, a o godz. 20.00 Bank Spółdzielczy powalczy z Pogonią.

Więcej…
 

Tenisiści rozpoczęli sezon

Email Drukuj PDF

Ponad 30 zawodników wzięło udział w inauguracyjnym turnieju Grand Prix Puław 2019 w tenisie stołowym. Na początek sezonu rywalizowano w „dorosłych” grupach wiekowych oraz indywidualnym i deblowym turnieju open. W poszczególnych grupach triumfowali: 16-39 lat: Marcin Grzyb, 40-55 lat: Dariusz Smaga, 56 lat i starsi: Marek Taczalski, open: Marcin Grzyb, debel: Bogdan Grzybek/Dariusz Smaga.
Kolejny turniej odbędzie się w niedzielę 24 lutego, a rywalizacja odbywać się będzie w grupie młodzieżowej oraz w kategorii open i deblu. Zapraszamy na godz. 10.00.

Więcej…
 

„Bankowcy” na fali

Email Drukuj PDF

Po ubiegło tygodniowej pewnej wygranej z Chemikiem ekipa Banku Spółdzielczego po dramatycznym boju okazała się lepsza o jedynie 1 punkt od marzącym o obronie mistrzostwa S.R Altra. Z suchego zapisu wynika, że wygrali tylko jedną, drugą kwartę, jednak od tego momentu, mimo starań rywali cały czas utrzymywali się na prowadzeniu, które w gorącej atmosferze utrzymali do ostatniego gwizdka. W drugim pojedynku Chemik w najwyższym stosunku w sezonie pokonał Pogoń. Jednak gwoli sprawiedliwości trzeba przyznać, że triumfatorzy dość mocno zmodyfikowali skład, a młodzież z Pogoni zagrała chyba najsłabszy mecz w sezonie.
Niestety najbliższa kolejka z 8 lutego ze względu na studniówkę zostaje odwołana.
Najbliższa seria spotkań odbędzie się 15 lutego i o godz. 19.00 zagrają S.R. Altra z Pogonią i o 20.00 Dbros z Chemikiem. Zapraszamy!!!.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 153 gości