ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Ostatni turniej przed wakacjami

Email Drukuj PDF

W niedzielę 28 maja odbył się VI turniej tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w grupach wiekowych i indywidualnym turnieju open. Były to ostatnie zmagania w ramach GP przed wakacjami. Następny turniej odbędzie się 10 września.
W niedzielnych zmaganiach palmę pierwszeństwa trzeba przyznać Kamilowi Gołębiowskiemu, który okazał się najlepszy w swej kategorii wiekowej 16-39 lat oraz zmaganiach open. W pozostałych grupach triumfowali: Radosław Poświatowski (40-55 lat) i Andrzej Głodek (56 lat i starsi).
Mimo, że rywalizacja w ramach Grand Prix Puław przed wakacjami dobiegła końca to jednak pozostał jeszcze jeden akcent, czyli Ogólnopolski Indywidualny i drużynowy turniej o Puchary Prezesa PTKKF, który odbędzie się w niedzielę 18 czerwca.

Więcej…
 
Email Drukuj PDF

Zapraszamy do wypożyczalni sportowo-turystycznej, szczegóły w zakładce "wypożyczalnia sprzętu".

Od 1 kwietnia wypożyczenia są możliwe po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym pod nr 605 430 839

 

Trzy finały Mariusza Dydo i Zbigniewa Kuźmiaka

Email Drukuj PDF

W niedzielę 16 kwietnia odbył się V turniej tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w indywidualnych i deblowych zmaganiach open oraz grupach wiekowych.
O miano najlepszych podczas niedzielnych zmagań mocno rywalizowali Mariusz Dydo i Zbigniew Kuźmiak. Obaj zgodnie wygrali swe grupy wiekowe, a następnie spotkali się w finale debla, gdzie lepszy okazał się Kuźmiak z partnerem Andrzejem Głodkiem, ale Dydo zrewanżował mu się w finale indywidualnego turnieju open. W najstarszej grupie 56 lat i starsi najlepszy okazał się Sylwester Jasiocha.
Na następny turniej zapraszamy 28 maja od godz. 10.00 w ZSO nr 2 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 

Amatorzy tenisa stołowego

Email Drukuj PDF

W niedzielę 2 kwietnia odbył się IV turniej tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w indywidualnych i deblowych zmaganiach open, a triumfatorami okazali się Zbigniew Kuźmiak i duet Radosław Poświatowski/Piotr Bocian.

Na następny turniej zapraszamy 16 kwietnia od godz. 10.00 w ZSO nr 2 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 

Pograne

Email Drukuj PDF

W dość licznej obsadzie odbył się w minioną niedzielę 26 marca III turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w grupach wiekowych i deblu.

W poszczególnych kategoriach zwyciężali: Mariusz Dydo (16-39 lat), Zbigniew Kuźmiak (40-55 lat), Wojciech Węgrowicz (56 lat i starsi) oraz w deblu Andrzej Głodek/Zbigniew Kuźmiak.

Na następny turniej zapraszamy już 2 kwietnia od godz. 10.00 w ZSO nr 2 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości