ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Tenis stołowy o tydzień później

Email Drukuj PDF

UWAGA!!! Zarząd PTKKF informuje, że ze względów lokalowych zaplanowany na 13 marca turniej o Grand Prix Puław w tenisie stołowym zostaje przeniesiony na 20 marca. Godziny rozpoczęcia i miejsce rozgrywania zawodów pozostają niezmienione.

 

Tenisowy maraton z triumfem przedstawiciela Ekstraklasy

Email Drukuj PDF

W minioną niedzielę 27 lutego odbył się drugi turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym i zgromadził na starcie 39 zawodników z kilku województw i po raz kolejny możemy uznać nasz cykl w pełni za ogólnopolski. Natomiast z powodu, że tym razem rywalizowano we wszystkich kategoriach wiekowych oraz indywidualnych i deblowych zmaganiach open cały turniej trwał zdecydowanie ponad osiem godzin. Jednak nie był to nudny czas, gdyż rywalizacja stała na naprawdę niezłym poziomie, a gwiazdą imprezy zgodnie z oczekiwaniami okazał się ocierający się o kadrę narodową Przemysław Walaszek reprezentujący na co dzień czołowy klub ekstraklasy Energia Manekin Toruń. Triumfował on w grupie wiekowej (16-39) w open oraz w deblu, gdzie wystąpił w parze z wywodzącym się z Gdaniska, ale podczas studiów reprezentującym LOB Dęblin,  Mariuszem Wołowieckim. I choć jego zwycięstwa były dość przekonujące to jednak w zmaganiach finałowych, a zwłaszcza w deblu kilka kropel potu musiał uronić.
W pozostałych grupach najlepsi okazali się Radosław Poświatowski (40-55 lat) i Bogdan Grzybek (56 lat i starsi).
Kolejny turniej odbędzie się 13 marca od godz. 10.00, tradycyjnie na obiektach ZSO nr 1 im. KEN w Puławach.

Więcej…
 

Szachy po raz drugi

Email Drukuj PDF

W sobotę 5 lutego odbył się drugi turniej w ramach Otwartego Grand Prix Puław 2022 w szachach. W poszczególnych grupach triumfowali: Woś Barbara, Bronisz Paulina, Niezbecki Marek, Kopiński Piotr i Taracha Tadeusz.
Kolejny turniej zaplanowany jest na 26 marca od godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Tenisiści wrócili

Email Drukuj PDF

W minioną niedzielę 30 stycznia rozpoczęła się rywalizacja w nowej edycji Grand Prix Puław 2022 w tenisie stołowym i zgromadziła na starcie uczestników nie tylko z Puław, czy okolic ale również z całej lubelszczyzny i województw ościennych.. W inauguracyjnej imprezie rywalizowano we wszystkich kategoriach wiekowych oraz deblowym turnieju open. Ostatecznie po kilku godzinach rywalizacji w poszczególnych grupach triumfowali: Gołębiowski Kamil (16-39 lat), Krężel Andrzej (40-55 lat), Grzybek Bogdan (56 lat i starsi) oraz duet Andrzej Krężel/Gąciarski Mateusz w deblu.
Kolejny turniej, mimo pewnych utrudnień w postaci „puławskiego ładu” jeśli chodzi o wsparcie lokalnych inicjatyw sportowych,  zaplanowany jest na 27 lutego. Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Tenisowy „Rozkład jazdy”

Email Drukuj PDF

W dziale terminarze/tenis stołowy pojawił się pełny przewidywany „rozkład jazdy” na Otwarte Grand Prix Puław 2022 w tenisie stołowym. W związku ze zmianą zasad wsparcia przez Urząd Miasta Puławy, mamy nadzieję, że zasady funkcjonowania naszego cyklu na tym nie ucierpią i dzięki temu nie ulegną większej zmianie. Ale i tak serdecznie zapraszamy na imprezy, które tradycyjnie odbywać się będą na obiektach ZSO nr 1 im. KEN w Pulawach przy ul. Kaniowczyków.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości