ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Po raz XXIX o Puchary

Email Drukuj PDF

W minioną sobotę, 26 września już po raz XXIX odbył się Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego (przeniesiony z oczywistych względów z czerwca), drużynowy o Puchar Przewodniczącej Rady Miasta Puławy i indywidualny o Puchar Prezesa PTKKF, będący za razem finałem zmagań tegorocznej akcji „Aktywność fizyczna-łatwiejsze życie” w naszym województwie. W zmaganiach zespołowych wystąpiło 7 ekip (niestety nie dojechały drużyny z Bełżyc i dwie z Chełma, które uzyskały awans we wcześniejszych eliminacjach). Ostatecznie w tej rywalizacji najlepsza okazała się ekipa występująca jako KTS Wola Osowińska, a obok niej na podium stanęli reprezentanci LOB Dęblin i Topspin Kurów II. Zawodnicy triumfatora zmagań zespołowych zdominowali również turniej indywidualny. Najlepszy okazał się Marcin Grzyb (Adamów) przed Marianem Wardzyńskim (Biała Podlaska)  i Robertem Baranem (Lubartów).
Na zakończenie imprezy wszystkie drużyny i najlepsza „szóstka” w zmaganiach indywidualnych nagrodzona została okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, co możliwe było dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, którym tą drogą składamy serdeczne podziękowania.

Więcej…
 

Kolejne szachy

Email Drukuj PDF

W sobotę 12 września odbył się kolejny turniej w ramach tegorocznego Grand Prix Puław w szachach. Zawody odbyły się tradycyjnie w systemie 5-rundowym i ostatecznie w poszczególnych grupach triumfowali: Woś Barbara (do 10 lat), Bronisz Paulina (kobiety), Kopiński Piotr (juniorzy), Siedliski Daniel (seniorzy).
Kolejny turniej odbędzie się 10 października. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Tenisiści wrócili po wakacjach

Email Drukuj PDF

Po wakacyjnej przerwie w minioną niedzielę 13 września do rywalizacji wrócili zawodnicy biorący udział w tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Ponad 30 zawodników walczyło w kategoriach wiekowych i turnieju open. Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem niedzielnych zmagań okazał się Jacek Kołodziejczyk triumfując tak w kategorii 16-39 lat jak i open. Z kolei Marian Wardzyński okazał się najlepszy w grupie 40-55 lat i zajął II miejsce w klasyfikacji open. Natomiast w najstarszej grupie 56 lat i starsi zwyciężył Leszek Bigaj.
Kolejna impreza planowana jest na 4 października. Jednak 26 września odbędzie się przeniesiony z początku czerwca drużynowy i indywidualny Ogólnopolski Turniej o puchary Prezydenta Puław i Prezesa PTKKF. Na zgłoszenia drużyn (3 zawodników) czekamy drogą e-mail i telefonicznie (dane kontaktowe na stronie).

Więcej…
 

Kolarze po raz trzeci

Email Drukuj PDF

W sobotę 12 września odbył się III wyścig tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Przy sprzyjającej pogodzie na bardzo urozmaiconej technicznie trasie po emocjonującej walce w poszczególnych grupach triumfowali: Julita Mączka (do 10 lat), Julia Jusiak (kobiety), Beda Franciszek (do 10 lat), Nowaczek Dawid (11-14 lat) i Kamil Maj (elita).
Kolejny ostatni już wyścig odbędzie się 10 października od godz. 9.30 (grupy męskie powyżej 15 lat i pełnoletnie panie) i nie wcześniej jak 10.30 grupy młodsze. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Królewska gra

Email Drukuj PDF

W sobotę 29 sierpnia odbył się kolejny turniej w ramach tegorocznego Grand Prix Puław w szachach. Tym razem, choć szału nie było, na starcie pojawiła się zdecydowanie większa ilość odważnych zawodników niż na imprezie inauguracyjnej po lockdownie. Ostatecznie w poszczególnych grupach triumfowali: Nel Łyszcz (do 10 lat), Woś Amelia (kobiety), Taracha Jan (juniorzy), Taracha Tadeusz (seniorzy).
Kolejny turniej zostaje z przyczyn technicznych przeniesiony z 5 na 12 września. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości