ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Amatorzy tenisa stołowego

Email Drukuj PDF

W niedzielę 2 kwietnia odbył się IV turniej tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w indywidualnych i deblowych zmaganiach open, a triumfatorami okazali się Zbigniew Kuźmiak i duet Radosław Poświatowski/Piotr Bocian.

Na następny turniej zapraszamy 16 kwietnia od godz. 10.00 w ZSO nr 2 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 

Pograne

Email Drukuj PDF

W dość licznej obsadzie odbył się w minioną niedzielę 26 marca III turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w grupach wiekowych i deblu.

W poszczególnych kategoriach zwyciężali: Mariusz Dydo (16-39 lat), Zbigniew Kuźmiak (40-55 lat), Wojciech Węgrowicz (56 lat i starsi) oraz w deblu Andrzej Głodek/Zbigniew Kuźmiak.

Na następny turniej zapraszamy już 2 kwietnia od godz. 10.00 w ZSO nr 2 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 

Przy zielonych stołach

Email Drukuj PDF

II turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym odbył się w minioną niedzielę 12 marca. Tym razem rywalizowano w grupach wiekowych i indywidualnym turnieju open.
Tym razem w poszczególnych kategoriach zwyciężali: Mariusz Dydo (16-39 lat), Kalita Robert (40-55 lat), Taczalski Marek (56 lat i starsi) oraz ponownie Mariusz Dydo (open).
Na następny turniej zapraszamy 26 marca od godz. 10.00 w ZSO nr 2 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 

Tenisiści po raz pierwszy

Email Drukuj PDF

Po długim oczekiwaniu w końcu udało się rozpocząć tegoroczną edycję Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Na początek rywalizowano w grupach wiekowych oraz deblu.
Gwiazdą inauguracyjnych zmagań, trochę nieoczekiwanie, ale w pełni zasłużenie został Kacper Woźniak triumfując, tak w kategorii 16-39 lat jak i w deblu występując w duecie z Emilem Matraszkiem, którego z resztą pokonał w finale grupy wiekowej.
W pozostałych kategoriach najlepsi okazali się powracający po kilku latach do Puław Zbigniew Kuźmiak i debiutujący wśród najstarszych Sylwester Jasiocha.
Następny turniej w niedzielę 12 marca od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Tenisiści stołowi wracają

Email Drukuj PDF

Możemy w końcu potwierdzić , że po dość mocnych perturbacjach pierwszy turniej Otwartego Grand prix Puław 2023 rusza w najbliższą niedzielę 26 lutego. Startujemy jak zwykle o godz. 10.00 w gościnnych progach ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach. Na początek grupy wiekowe i debel.
Pełny przewidywany „rozkład jazdy” na ten rok zamieszczamy w dziale terminarze. Zapraszamy!!!

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości