ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Kolarze na start

Email Drukuj PDF

W dziale terminarze pojawił się „rozkład jazdy” tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB „Rowerem po zdrowie”. Informujemy, że pierwsza impreza zaplanowana jest na sobotę 11 maja. Podobnie jak w latach poprzednich, przynajmniej na razie, start i meta zlokalizowane będą na boiskach Szkoły Podstawowej nr 6 i Skateparku przy ul. Niemcewicza w Puławach. Start pierwszej grupy (14-17 lat, 18-30 lat, 31 lat i starsi) godz. 9.30. Pozostałe grupy nie wcześniej jak 10.45. Zapraszamy.

 

Tenisowe Mistrzostwa

Email Drukuj PDF

Ponad 80 zawodników wzięło udział w dwudniowych Otwartych Mistrzostwach Puław w tenisie stołowym zaliczanych również do tegorocznej edycji Grand Prix Puław 2019. Impreza  naprawdę miała dość mocną obsadę w postaci zawodników z czołówki rankingów wojewódzkich i niejednokrotnie dochodziło do zaciętych pojedynków stojących na wysokim poziomie. Z tego też względu nie mieliśmy jakiejś jednej gwiazdy, a wielu teoretycznych faworytów wyjechało bez spełnienia swych ambicji. Na zakończenie każdego dnia medaliści poszczególnych kategorii, a w męskim turnieju open nawet najlepsza „szóstka” nagrodzona została okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi. Taka pula nagród możliwa była dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, którym tą drogą składamy serdeczne podziękowania za wsparcie, bo po ilości uczestników i poziomie widać, że było warto. Jeszcze raz dziękujemy.

Więcej…
 

Pompowali nie za karę

Email Drukuj PDF

W minioną sobotę w siłowni Ogniska TKKF Relax odbyła się kolejna edycja Otwartych Mistrzostw Puław w robieniu pompek. Na starcie imprezy stanęło 20 zawodników rywalizujących w trzech kategoriach wagowych. Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem imprezy (oraz triumfatorem kat. 90 kg.) okazał się Robert Kwietniewski z Kazimierza Dolnego z wynikiem 150 powtórzeń. W pozostałych kategoriach najlepsi okazali się Sylwester Uciński (70 kg) 105 powtórzeń i Andrzej Kaniowski (+90 kg) 100 powtórzeń. Na zakończenie wszyscy medaliści nagrodzeni zostali pamiątkowymi pucharami, a triumfatorzy nagrodami rzeczowymi.

Więcej…
 

Zapraszamy na mistrzowski weekend

Email Drukuj PDF

W najbliższy weekend zapraszamy na dwie imprezy rangi Mistrzostw Puław.
W sobotę 13 kwietnia w siłowni Ogniska TKKF Relax przy ul. Niemcewicza 3 odbędą się Mistrzostwa Puław w robieniu pompek. Zmagania odbędą się w trzech kategoriach wagowych: 70kg, 90kg i +90kg. Zmagania rozpoczną się od godz. 12.00 (11.30 waga zawodników).
Również w sobotę 13 kwietnia rozpoczną się dwudniowe zmagania w Mistrzostwach Puław w tenisie stołowym. Rywalizacja odbywać się będzie na obiektach ZSO nr 1 im. KEN ul. Kaniowczyków w Puławach. A oto szczegółowy rozkład jazdy: sobota godz. 10.00 – kobiety, chłopcy do 15 lat, debel kobiet oraz debel młodzieżowy; godz. 12.00 – mikst, mężczyźni 16-39 lat, 40-55 lat oraz 56 lat i starsi. Niedziela godz. 10.00 – indywidualny i deblowy turniej open.
Serdecznie zapraszamy.

 

Dbros mistrzem

Email Drukuj PDF

Ostatnia seria spotkań przyniosła ostateczne rozstrzygnięcia w tegorocznej edycji Puławskiej Ligi Koszykówki. Jednak uczciwie trzeba przyznać, że emocji tym razem nie było zbyt wiele. Walczący o tytuł Dbros bardzo łatwo uporał się z rozgrywającym chyba najsłabszy mecz w sezonie, Bankiem Spółdzielczym. Wyrównanej walki mieliśmy tylko trochę w środkowej fazie spotkania, a później wszystko wróciło do normy. Natomiast w drugim pojedynku Chemik równie łatwo rozbił bardzo osłabioną Altrę, pieczętując tym samym swe drugie miejsce w tabeli.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 141 gości