ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Majowy turniej szachistów

Email Drukuj PDF

Piąty turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach, który odbył się w sobotę 18 maja, zgromadził na starcie ponad 20 zawodników tradycyjnie rywalizujących w trzech kategoriach. W poszczególnych grupach tym razem triumfowali: Paulina Bronisz, Jakub Morgaś i Tadeusz Taracha.
Kolejne spotkanie odbędzie się 8 czerwca od godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Kolarze ruszyli

Email Drukuj PDF

 

W sobotę 11 maja rozpoczęła się tegoroczna edycja Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Na starcie inauguracyjnej imprezy stanęło prawie 40 uczestników, którzy w zależności od kategorii wiekowej rywalizowali na dystansie od 4km do 16km. W poszczególnych grupach triumfowali: Matylda Wiejak, Zuzanna Wieczorek, Stanisław Szczerbatko, Bartłomiej Wawer, Kamil Grenda i Marek Kulik.
Kolejna impreza odbędzie się 15 czerwca. Start i meta boiska SP nr 6 i tereny Skateparku w Puławach przy ul. Niemcewicza. O godz. 9.30 startują męskie grupy od 15 lat w górę, a pozostałe nie wcześniej jak o godz. 10.45. Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Ćwierć tysiąca biegaczy

Email Drukuj PDF

Pochodzący z Łucka ukraińscy biegacze Oksana Okseniuk i Sergii Okseniuk zostali triumfatorami biegu głównego Ogólnopolskich Uliczno – Przełajowych Biegów o „Błękitną Wstęgę Wisły” 2019. W biegu masowym na dystansie 5 km zwyciężyli: puławianka Dorota Tadasiewicz i reprezentujący Warkę Mateusz Gos.Piątego maja na starcie imprezy stanęło blisko 250 biegaczy - od przedszkolaków po seniorów.

- Komunikat końcowy z Ogólnopolskich Uliczno–Przełajowych Biegów o „Błękitną Wstęgę Wisły” - Puławy 05.05.2019

 

Zapraszamy na Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły 2019

Email Drukuj PDF

UWAGA!!! Rozpoczęły się zapisy do Ogólnopolskich Biegów o Błękitną Wstęgę Wisły, które odbędą się 5 maja 2019. Zapisy przyjmowane są pod poniższym linkiem:

https://dostartu.pl/ogolnopolskie-uliczno-przelajowe-biegi-o-blekitna-wstege-wisly-v3197.pl.html

W dziale Regulaminy umieściliśmy Regulamin Biegów o Błękitną Wstęgę Wisły 2019. Po otwarciu dokumentu znajdą w nim Państwo nie tylko najważniejsze informacje, ale także załączone dwa oświadczenia w formacie .doc. (pod Regulaminem).

 

Czwarte szachowanie

Email Drukuj PDF

Po raz czwarty odbył się turniej w ramach Grand Prix Puław 2019 w szachach. W gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury tym razem najlepsi okazali się Amelia Woś, Jakub Morgaś i Zdzisław Machniewski. Kolejny turniej odbędzie się w sobotę 18 maja od godz. 10.100. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 179 gości